Friday the 13th: The Game Hakkında Yeni Detaylar

Friday the 13th; The Game Hakkında Yeni Detaylar

Friday the 13th: The Game oyunu korku ritüellerini alt üst edecek bir yapıya sahiptir. Gun Media tarafından geliştirilmekte olan oyun 2015 yılının Ekim ayında duyurulmuştu. Aslında duyurulmaktan ziyade geliştirilme işlemlerine başlanmış olsa da bir bağış kampanyası düzenlenmişti. Oyun yeteri kadar desteğe ulaşıp daha kapsamlı bir oynanabilirlik sunmayı amaçlıyordu. Bu noktada Xbox One ve PlayStation 4 konsolları için çıkarılacak olan oyunun ciddi bir kitleye ulaşmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Tabi uzun bir süre sessizliğe bürünmesi bu sürecin gidişatı hakkında merak uyandırdı.

En son Friday the 13th: The Game fragmanı yayınlanarak oyuna ilişkin bir video yayınlanmıştı. Fakat bu detayın haricinde oyun sessizliğini korumayı tercih etti. Bugüne kadar herhangi bir açıklama yapmaktan kaçınılırken geliştirici stüdyonun ancak bugünlerde aktif bir bilgi paylaşması şaşırttı. Zira kimse artık oyunla ilgili bir içerikten haberdar olmayı beklemiyordu desek yeridir. Ancak Friday the 13th: The Game oynanış videosu gerçekten Jason’ın sahneye çıkışıyla ayrı bir tat verdi.

Friday the 13th: The Game Oynanış Videosu

Friday the 13th: The Game oynanış fragmanı aslında birçok tartışmayı da beraberinde getirdi. Bunların en çarpıcı olanı ise videonun direkt olarak yayınlanmamış olmasıydı. Oynanış videosu bir cep telefonu kamerasıyla çekilerek servis edilmiş. Yani burada gerilimi ve korkuyu biraz daha üst kademeye çekmek mi amaçlanmış, daha net olarak detayların su yüzüne çıkmaması mı sağlanmış bilemiyoruz.

Fakat Friday the 13th: The Game oyunu için birçok spekülasyon söz konusu oldu bile. Bunlar arasında oyunun çıkışına çok az bir zaman kala direkt duyurulacağı da var, oyunun tamamen firmadan habersiz sızdırılmış bir videoyla karşımıza çıktığı da. Dolayısıyla oyunun şuan için akıbeti yerine Jason ile yeni fragmanı daha ilgi çekici bir konu gibi gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir