Freestyle Street Basketball Online

Freestyle Street Basketball Online

Basketbol oynamayı sevenler için MMO oyunlarından Freestyle Street Basketball oyununu önerebilirim. Dövüşlerden, silahlardan ve eski tip oyunlardan sıkıldıysanız sıra dışı bu spor oyununu deneyebilirsiniz.  Piyasada online spor oyunu sayısı az ve birçoğu da eğlenceli değil. Freestlye Basketball Online belki grafik olarak süper değil ama emin olun görüntü kalitesi iyi olan birçok oyundan 10 kat daha eğlenceli.

Freestyle Street Basketball oyununa ilk girişte bir karakter seçip nerede oynayacağını ayarlıyorsunuz. İsterseniz Guard seçerek rakiplerinizi durdurabilirsiniz, Center seçerek oyunu domine edebilirsiniz, Forward seçerseniz de sayı kralı siz olabilirsiniz. İlk etapta size oyun puanı verilecek, kazandığınız maçlara göre bu miktarı artırmanız mümkün. Bu puanlar ile karakterinizi süper bir basketçi haline getirebilirsiniz. Özel skiller arasında süper shot, doğru pas ve yüksek zıplama gibi özellikler yer alıyor.

Oyunda önce düşük level ve takımda başlarsınız, seviyeniz artıkça daha büyük takımlar sizi yanlarında görmek için davetiye gönderirler. Freestyle Street Basketball ücretsiz oynanabileceği gibi oyundaki paralardan satın alarak daha hızlı şekilde gelişim de sağlayabilirsiniz.

Oyun içinde 3 kişilik, 2 kişilik ve bire bir modları yer alıyor. Ne kadar kalabalık olursanız aldığınız galibiyetlerden daha çok puan kazanabilirsiniz. Oyunda tek başınıza kahraman olmaya çalışmayın, kendinizden üst düzey adamlarla oynamaya çalışmayın. Takım arkadaşlarınız da en az sizin kadar iyi bilsin ve rakiplerinizi de dengeli seçin.

Freestyle Street Basketball oynanışı çok kolay ama birçok havalı hareketi yapma imkanı var. Yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç duymayan bu oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir