Fragments Of Him, 2016 Yılında Xbox İçin Çıkacak

 Fragments Of Him

Son zamanların dikkat çeken oyunlarından biriside Fragments Of Him. Çünkü arkasında dev bir yapımcı şirket yok. Bunun aksine gönüllü olarak bağımsız bir ekip tarafından geliştiriliyor. Fakat bu bir olumsuzluk gibi gözükse de onlara pozitif bir değer olarak geri dönmüş diyebiliriz. Çünkü gerçekten muazzam grafikler, akıcı bir oynanışla birlikte bu kadar geniş kitlelere ulaşabildiler. Bu noktada da bağımsız olduklarından dolayı dilden dile reklam oldular. Şimdi ise PC platformuyla başlayan macera Xbox yollarına çıkıyor.

Fragments Of Him, son dönemlerin sık sık konuşulan birincil bakış açısından drama oyunu. SassyBotStudios adını verdikleri bir Indıe stüdyoda çalışmalarını yürüten ekip Hollanda’da bir basın toplantısı gerçekleştirdi. PC için yapılan duyuruların ardından Xbox One platformuyla kesinlik kazanıldığını fakat bunun 2016 yılı içerisinde gerçekleşeceğini söylediler. Xbox One oyuncuları bu noktada kendilerini avantajlı hissedebilir. Çünkü son zamanlarda PC platformuna çıkmış birçok oyun Xbox ile anlaşma sağlayarak oyunlarını çıkarabiliyor. Artık konsol anlayışı yavaş yavaş tek elden çıkacağa benziyor.

SassyBotStudios bunun üzerine birincil karakter drama oyununun konusunu, oynanışını ve ana karakterlerini gösteren bir fragman yayınladı. Bu fragmana göre Will adındaki karakterin ani bir biçimde hayatını kaybediyor. Will öldükten sonraysa geride yaşananlar oyunun tam anlamıyla senaryosunu oluşturuyor.

Özellikle ailevi içi travmaları konu alan, kişisel algıda insan motifini farklı konseptlerde gösteren çok yönlü bir oyunun bizi beklediğini söyleyebilirim. Ana karakterler Will’in erkek arkadaşı Harry, Will’in babaannesi Mary’nin yaşlılık psikolojisi, Will’in ve Harry’nin en samimi oldukları Sarah ile harika kurgulanmış bir drama bizi bekliyor. FragmentsOf Him oyunuyla gerçek anlamda insani ilişkileri tek bir olay karşısında sorgulayarak drama zevkinizi üst seviyelere çıkaracaksınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir