Forza Motorsport 6: Apex Yeni Videolar İle Karşımızda

forza motorsport

Forza Motorsport serisi son yıllarda adından sıkça söz ettirmeyi başarmış olan bir yarış serisi oldu. Need For Speed hakimiyetinde süren yarış oyunu kulvarı tam anlamıyla çekişmenin fitilinin ateşleneceğine işaret ediliyor. Xbox One için çıkmış olan Forza Motorsport 6 oyunu çoktan birçok konsol kullanıcısını etkisi altına almayı başardı. Ancak oyunun PC sürümü için henüz bunu söylemek mümkün olmuyor. Birçok oyunda yaşanan geç çıkış bir noktada yine kendisini gösterdi.

Forza Motorsport 6 PC çıkış tarihi açısından uzun zamandan beri detay sunuyor. Ancak bu detayların arasında tarih hariç her şeye rastlamak mümkün oluyor. Bakıldığı zaman çıkış videosu tadında Forza Motorsport 6 fragmanları yayınlanıyor. Buda yarış oyunları severlere muhtemel bir heyecanı beraberinde getiriyor. Ücretsiz olarak çıkış yapacak olan Forza Motorsport 6 Apex sürümü ise oyuncuların heyecanını daha da perçinliyor. Zira bedava yarış oyunu denildiğinde oyuncuların bunu coşkuyla karşılamaması mümkün değil.

Forza Motorsport 6 Apex Oynanış Videosu

Forza Motorsport 6 Apex oynanış videosu olarak yayınlanan fragman görsel detaylarla PC oyuncularını mutlu etmeyi başardı. Nispeten Xbox One konsoluna kıyasla daha etkin grafik detaylarına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ancak yarış oyunları arasında bu denli tutulmasının asıl sebebine gelecek olursak pist zenginliği, araba seçenekleri ve ilerleme modundan bahsetmek gerekiyor. Öncelikle pist konusunda ciddi bir seçenek sunması yarış severler için muazzam bir detay olmuş. Bunun yanı sıra çok daha fazla araba seçeneğini diğer oyunlarla kıyaslandığında fark edebiliyorsunuz.

Forza Motorsport 6 Apex fragmanı bir nevi grafik konusunda göz dağı vermek için piyasaya sürülmüş gibi duruyor. Yağmur efektinin araca ve çevreye dokunuşu, araç modellemeleri, çevre düzenlemeleri ve jeton sistemi gerçekten büyüleyici sonuçlar çıkarıyor. Kazandığınız yarışlar sonucu elde ettiğiniz coinler yeni arabaları açarak daha aktif bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Forza Motorsport 6 Apex oyunu çıkış tarihi ile beraber herkesi bilgisayarına girecek gibi duruyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir