Forza Horizon 3 Oyun İçi Detaylar Bizlerle

Forza Horizon 3 Oyun İçi Detaylar Bizlerle

Forza Horizon 3 duyurulduğu gün itibariyle bilgiler sunmaya devam ediyor. Dur durak bilmeyen detayları bizlerle paylaşan Turn 10 Studios gerçekten muntazam bir yarış oyunu bizlere sunacak gibi gözüküyor. Öncelikle artık kesinleşmiş olan bilgilerin üzerinden geçmekte fayda var. Örneğin oyunun Avustralya’da geçeceğini ve modifikasyon işlemlerinin yapılabileceğini artık biliyoruz. Fakat bunların ne türde oldukları hakkında bir bilgiye sahip değilseniz kulağınızı Forza Horizon 3 topluluk yöneticisi Brian Ekberg’e vermenizi öneriyoruz.

  • Forza Horizon 3 Modifiye Seçenekleri

Forza Horizon 3 yarış oyunu gelmiş geçmiş en kapsamlı projelerden birisi olacak. Araçları hem performans hem de görsellik açısından geniş bir modifiye yelpazesiyle süsleyebileceğiz. Bunun haricinde tercih edeceğimiz karakterinde erkek ya da kadın olması, fiziksel özellikleri gibi detaylar belirlenebilecek.

  • Forza Horizon 3 Haritaları

Forza Horizon 3 harita konusunda özel bir ekibin oyunun geçeceği Avustralya’da yürüttüğü çalışmayla karşımıza çıkıyor. Yağmur ormanlarından tutunda kırsal bölgelerdeki yollarda yapacağımız yarışlara kadar uzanan geniş bir içerik olacak. Avustralya’nın yollarını arşınlayacağımız oyunda heyecanın kolay kolay bitmeyeceğini söyleyebiliriz.

  • Forza Horizon 3 Horizon Festivali Modu

Daha önceki oyunlarda Horizon Festivali çaylaklıktan zirveye yükseldiğimiz bir nevi kariyer gibi düşünülebilir. Ancak bu kez patron olma yolunda ilerlediğimiz ve yaptığımız yarış organizasyonlarıyla insanları kendimize çektiğimiz bir yönetici dahi olabileceğiz.

  • Forza Horizon 3 Oynanış Süresi

Tabi ki her oyun severin en merak ettiği detayların başında kaç saat oynanış süresine sahip olduğu yer alıyor. Bu konuda geniş bir içerik sunan Forza Horizon 3 ana senaryosuyla bile 100 saati geçkin bir oynanış imkânı sunuyor.

  • Forza Horizon 3 Blueprint

Horizon Blueprint ismi verilen modla istediğimiz tarzda, istediğimiz büyüklükte yarış organizasyonlarına imza atabiliyoruz. Forza Horizon 3 oyunu içinde bu aktif olacak. Dolayısıyla oyunun oynanış süresini iki katına çıkaracağımız söyleniyor.

Görüldüğü gibi geniş bir yarış oyunu konseptini bizlere sunacak olan oyun aynı zamanda Play Anywhere desteğiyle daha da önemsenmeye başladı. PC ve Xbox One için geliştirilen Forza Horizon 3 çıkış tarihi 27 Eylül 2016 olarak belirtildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir