Forza Horizon 3 Doğrulandı

Forza Horizon 3 Doğrulandı

Forza sersisinin beklenen haberi nihayet doğrulandı. E3 2016 oyun duyuruları son hız devam ederken Microsoft ve Playground Games ortaklığında geliştirilen Forza Horizon 3 duyuruldu. Resmi olarak duyurusu fuardaki konferansta yapılan oyunun çok yönlü birçok özelliğinin de bizlerle buluşacağını öğrenmiş olduk. Bir önceki sürümüyle kıyasladığımızda tam anlamıyla bir gelişimin hakim olduğu yeni oyunda bizi bekleyecek olan farklı deneyimler göz dolduruyor. Öyle ki alıştığımız Forza oyunlarından çok farklı bir sürümle buluşmaya çok yakınız.

Mevcut sürümünden farklı olarak şimdiye kadarki en geniş oyun yelpazesini bizlere sunmaya hazırlanan Forza Horizon 3 oyunu 350’nin üzerinde aracı içerisinde barındıracak. Bu demek oluyor ki hatırı sayılır bir yarış oyunu sektöre dahil oluyor. Hem PC hem de Xbox One için geliştirilmekte olan oyunda aynı zamanda yarış detaylarının da geniş bir açık dünyadan oluşacağını öğrendik. Buna göre geniş kanyonlar, çöl, amazon ormanları gibi farklı yarış etapları düzenlenebilecek. Üstelik kendi düzenlediğimiz etkinliklerimiz olabileceği gibi Drift gibi ekstrem yarışlara da katılabileceğiz. Bu sefer en büyük sürpriz ise Co-op bünyesinde yapıldı. Artık Forza Horizon 3 Co-op ile 4 arkadaşımızla beraber aynı pistin tozunu attırabileceğiz.

Forza Horizon 3 Ne Zaman Çıkacak?

Forza Horizon 3 çıkış tarihi olarak Microsoft tarafından yapılan açıklama 27 Eylül 2016’yı gösteriyor. Bunun dışında oyun içerisinde bizi bekleyen yeniliklerden bahsetmeye devam edelim. Hikâye Avustralya’da geçiyor ve bu kez çok daha uzun bir oynanış süresinin bizimle buluşacağını söylemeden geçmeyeceğiz. Oyunun standart sürümü hariç Deluxe ve Ultimate olmak üzere iki farklı paketi sunulacak.

Forza Horizon 3 Deluxe Edition ekstradan 10 aracı içerisinde barındıran All Stars Car Pack ile beraber sunuluyor. Ultimate Edition ise Deluxe ile beraber Car Pass ve Season Pass içeriklerini beraberinde getiriyor. En bomba gelişim ise karakterimizden tutunda aracımıza kadar Forza Horizon 3 modifiye seçeneklerinin gelmesi. Aşağıda Forza Horizon 3 fragmanı sizleri bu heyecana çağırıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir