Forza Horizon 2’den çıkış videosu geldi

Microsoft, önümüzdeki hafta yani 16 Eylül’de demosu, 30 Eylül’de Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya çıkacak olan Forza Horizon 2’nin oyun içi görüntülerden meydana getirilmiş videosunu yayımladı. Yayımlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

http://youtu.be/YQFiWpp5Y5w

Yapılan açıklamalara göre Horizon 2’de şaşırtıcı sürprizlerle buluşacaksınız. Turn 10 Studios’u verdiği bilgilerde, bu durumun özellikle serinin önceki oyunlarında puan toplayanları ilgilendirdiğini belirtti.

 

Forza Motorsport 2’den Forza Motorsport 5’e kadar gelen seride yetecek seviyede puana erişen oyun severler, yeni araçlara sahip olma şansı yakalayabilecekler. Bu puanlara erişebilmenin tek yolu ise belirli seviyede başarılar elde etmek.

Bahsi geçen kazanılan puanların seviyesine göre kazanma ihtimaliniz olan araçların listesi aşağıdaki gibi duyurulmuştur:

Tier 2 Seviyesinde- 2011 BMW 1 Series m Coupe

Tier 3 Seviyesinde- 2013 Viper GTS

Tier 4 Serisinde- 2015 Lamborghini Huracan LP 610-4

Tier 5 Seviyesinde- 2014 Local motors Rally Fighter

Tier 6 Seviyesinde- 2013 MCLaren P1

Ayrıca Horizon 2’de oyuncuları ilk giriş yaptıkları anda tek seferlik özel bir ödül bekliyor olacak. Bu ödül, bulunulan seviyeye göre değişkenlik gösterebilecek ve kazanabilmek için ise minimum Tier 2 Seviyesi olmak şart.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir