Forza Horizon 2 İçin Yeni Araç Paketi Geldi !

Forza-orizon-2-inceleme

 Hızlı ve öfkeli 7’nin araçları artık Forza Horizon 2 ‘da boy gösterecek!

Dünyanın grafik ve diğer özellikleri bakımından en iyi ve kaliteli oyunu olarak gösterilen Forza Horizon 2 adına piyasaya sürülen yeni Hızlı ve Öfkeli oyun eklenti paketini oynama fırsatını yakalayanlar, 8 aracı artık oyunda yakından tanıya bilecekler. Oyunun eklentisi ‘’The Furious Car Pack ‘’ adıyla birlikte 5 dolar gibi bir tutardan satışa çıkacaktır. Yeni araç paketinde ünlü film serisinin en güzel ve popüler olan arabaları artık bu eklenti sayesinde Forza Horizon 2’de kullanılabilecek ve oyunun yeni eklentisi ise buna en iyi şekilde imkan tanımış olacaktır.

Araba yarışları arasında dünya sıralamasında ve özellikle tüm oyun severlere hitap eden oyun forumlarında da oldukça övgüyle söz edilen Forza araba yarışı için yeni pack beklentileri karşılayabilecek mi önümüzdeki günlerde oyunun sevenleri tarafından yapılacak yorumlarda da net şekilde de ortaya çıkabilecektir. Bu oyun hatırlayacağınız üzere 30 Eylül tarihinde Xbox One, Xbox 360 platformlarına özel olarak çıkışını gerçekleştirmişti. Yeni paketle gelen yeni arabaları ise sizlere şu şekilde sıralayabiliriz.

Son derece kaliteli olan ve sürüş zevkiyle sınırları zorlayarak oyunculara neredeyse gerçek bir araba kullanıyormuş hissini de sunan ve her sürümünde mutlaka Ferrari ve Lamborghini gibi dünya devi araba üreticisi olan firmaların da en yeni modellerini  de oyun severlere sunan Forza, kesinlikle tutulan ve en beğeni duyulan araba yarışlarından biridir.

Forza Horizon 2 – The Furious Car Pack eklentisinin yeni arabalarına ait modeller;

-1970 Dodge Charger R/T

-1970 Plymouth Cuda

-1970 Plymouth Road Runner

-1998 Toyota Supra (ayın ücretsiz arabası)

-2013 Jeep Wrangler Unlimited

-2014 Masetari Ghibli S

-2015 Dodge Charger R/T

-2015 Dodge Charger

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir