Fortnite Tarzı Oyunlar (Fortnite Benzeri Oyunlar Listesi)

Fortnite oynayanların aradığı Fortnite benzeri oyunlar başlığını sizler için web sitemize eklemek istedik. Siz de Fortnite tarzı oyunlar arıyor ve bu oyunları oynamak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Fortnite benzeri oyunları hemen alt bölümde sizlere sunduk. Fortnite tarzı oyunlar olarak bunları sunabilmekteyiz. Bu oyunlara göz atıp Fortnite tarzı oyunlar olduklarını anlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Fortnite benzeri oyunlar için tıklayıp göz atmak ve hemen keyfini çıkarmaya başlamak. İşte Fortnite benzeri oyunlar listesi!

1- Cuisine Royale

Cuisine Royale, yeni çıkmış bir Battle Royale türünde bir oyundur. Özellikle benim gibi PUBG’den sıkılıp deneyecekseniz çok daha geniş ve kapsamlı bir oyun diyebilirim.

cuisine royale

Free to Play, yani tamamen ücretsiz olan oyunun yorumları son derece olumlu. Oyun 2.dünya savaşının ertesi sabahında geçiyor. Eski zamanlar olduğu için de etrafta tava tencere vs. oluyor. İlk etapta bunlarla savaşıyorsunuz. Oyunda 2.dünya savaşı döneminden kalma araçlar var bir sürü. Gelin avantajlarına yakından bakalım;

  • Oyunun grafikleri son derece iyi, PUBG’den daha başarılı.
  • Oyunun optimizasyon sıkıntısı yok, 1060 ile ultrada bile 120 FPS alıyorum.
  • Herhangi bir bug (oyun hatası) yok.
  • Ses kasma sistemi ve silah çeşitliliği oldukça yeterli ve başarılı. Son olarak ise… Arkadaşlar oyun EĞLENCELİ. Gerçekten bir battle royale oyunundan bu kadar zevk alacağımı hiç düşünmemiştim. Birini öldürdüğünüzde kişinin ses çıkarması ve sağa sola fırlaması inanılmaz komik gelecek size de.

cuisine royale kayıt

2- Apex Legends

3- PUBG

BONUS: League Of Angels – Heaven’s Fury

Son zamanlarda en fazla oynanan oyunlardan biri olan League Of Angels, Facebook ve web tarayıcıları aracılığı ile oynanabilen bir video oyunudur. Oyunu genel olarak ele alacak olursak; online oynanan bir savaş oyunudur, diyebiliriz. Oyun internet tabanlı online oyunlar arasında hızla popülerliğini artıran bir hal almış durumda. MMORPG (Devasa denilecek derecede çok oyuncunun online olarak oynadığı, çevrimiçi bir savaş oyunu) türleri arasında en çok oyuncuya sahip oyuncular arasında yer alıyor.

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir