Forsakia Online İnceleme

Forsakia Online İnceleme

Forsakia, browser oyunu olmasına rağmen MMORPG oyun türü çok iyi işlenmiş kaliteli bir online oyundur. İşin güzel tarafı ise oyun bedava ve hiçbir şey indirmeden kayıt olup 5 dakika içinde oyuna başlayabiliyorsunuz. Web tabanlı dediğimiz zaman hemen akla kalitesiz oyunlar geliyor ama artık o algı kırıldı. Yüksek kalite grafikler ve efektlere sahip birçok oyunu browser üzerinden oynayabilirsiniz.

Forsakia konusuna gelecek olursak, güçlü bir klan tarafından yönetilmekte olan Jianghu, her şey iyi iken şeytani güçlere burayı ele geçirmek için saldırır, kimsenin hiçbir şeyden haberi yoktur ve usta bir suikastçı güçlü lideri tek seferde öldürür. Liderleri ölünce herkes birbirine girmeye başlar ve yeni seçim için iyi-kötü arasında büyük mücadeleler başlar.

Forsakia ana sayfasından giriş yaparak oyunu kayıt olduktan sonra karşınıza 6 çeşit karakter çıkacak, bunlardan beğendiğinizi seçeceksiniz ve isim kısmına kullandığınız nicklerden birini yazın ve oluştur diyerek oyuna dahil olun.

Oyuna adapte olmanız için ilk zamanlarda gitmeniz gereken bölgeler sizlere ok işaretleri vasıtası ile gösterilir. Standart MMORPG oyunlarında olduğu gibi üst kısımda enerjiniz ve canınız yer alır, alt kısımda ise skill, tabancalar, özel görevler ve item çantanızın olduğu simgeler yer almaktadır.

Para ile oynanan birçok oyundaki binek hayvanı yetiştirme özelliği Forsakia Online’da da var. Kestiğiniz canavarlardan düşen itemleri toplayarak ihtiyacınız olanları kullanıp diğerlerini satabilirsiniz. Hem MMORPG seviyorum hem de bir şey indirmek istemiyorum diyorsanız Forsakia Online tam size göre.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir