Forsaken World Mobil Çıkış Tarihi

 Forsaken World Mobil

Feeden Games tarafından geliştirilen ve artık oyun sektörünün mobil dünyaya kaydığını belirtmesi üzerine varis olarak Forsaken World Mobil’i gösterdi. 23 Temmuz 2015 tarihinde resmi olarak çıkacak olan Feeden oyunu yaklaşık olarak 92 ülkede birden aynı anda yayına sokacak. Büyük ölçekte oyuncuya sahip olan yapım aynı şekilde Forsaken World ile bu gelişimi devam ettireceğe benziyor.

Verilmiş olan efsanevi bir fırsatsa Feeden Games ve Forsaken World Mobil için çılgına dönen savaşçıları bir hayli mutlu etti. Oyunun çıkmasına henüz 8 gün gibi bir süreç var. Dolayısıyla bu 8 gün bir kampanya ile oyuncuların heyecanlanmasını sağlıyor. Forsaken World Mobil için karakter testini çözerek Facebook profili üzerinizden herkese açık olarak paylaşmanız durumunda oyun için bir hediye kazanıyorsunuz. Daha doğrusu oyunda yer alan nadir eşyalardan birinin kodu elinizde olmuş oluyor. Oyuna 1-0 önde başlamak için yerinde bir fırsat gibi gözüküyor.

Feeden Games aynı zamanda oyuncularını ne kadar benimsediğini göstermeye devam ediyor. Bu noktada Twitter üzerinden onlarla buluşarak gerek Forsaken World Mobil gerekse başka projeler hakkında soru-cevap düzenliyor. Türkiye saatiyle 05:00 ve 12:00’de düzenlenecek olan söyleşiler resmi hesap üzerinden yapılacak. #ASKFWM hashtagiyle yapılacak olan bu etkinlik 19 ve 22 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek. İki gün içinde yaklaşık olarak 30 dakika sürecek bir soru-cevap söz konusu.

Fantastik açık dünya MMORPG formatında olan Forsaken World Mobil, 23 Temmuz 2015 tarihinde Android ve iOS için eş zamanlı olarak çıkacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir