Forsaken World; Freedom Falls Tarihi Belli Oldu

Forsaken World; Freedom Falls Tarihi Belli Oldu

Perfect World’un en iyi MMORPG oyunları arasında yer alan Forsaken World yeni güncellemesi Freedom Falls ile 4 Şubat tarihinde sizlerle olacak. Çok farklı yeniliklerle sizi alışa gelmişin dışına taşıyacak farklılıklar yaratacak.

Bu seferki güncelleme oldukça geniş içeriklere sahip olacak. Farklı ırk, değişik sınıflar, oyun başlangıcı için değişik tecrübeler sizler bekliyor olacak. Freedom Falls güncellemesi oyuncuların kullanıcı deneyimlerini ilerletmek için Eyrda Evrenine farklı bir bakış açısı getiriyor. Özgürlük Liman, yaşanan istila sonucu yerle bir olur. Eyrda’daki güçlü tanrılar, Fırtına Lejyonu eline geçmiş bölgelerini yeniden alabilmek için büyük gayret göstermeleri gerekmektedir. Tabi, bu sırada kendilerine yeni bir yer lazımdı, bunun için de güvenli bir bölge olarak Köken Diyarı’nı oluşturdular. Bu koca evrendeki yıkım, üçkağıtçı şeytanların, 3 sivri uçlu mızrak kullanan Tormentor sınıfının da gözünden kaçmadı.

Forsaken Falls güncellemesinde, Land of Orgination bölgesi, korkunç şeytanlar, tormentor sınıfının haricinde ayrıca seviyenizi artırmanın yolları da geliyor. Apotheosis, sizler çok sıkacak ve yeni dünyanın tanrılarına dahil olmanız için farklı yöntemler deneyecekler. Yeni bölgede çatışırken Fırtına Lejyonundan kaçmanız gerekebilir, işte bu düşmandan kaçarken farklı yerler bulacaksınız ki bunun adı da Kutup Sınır Bölgesi olacak.

Forsaken World, birçok yeniliğinin yanı sıra, ara yüzdeki değişiklikler, yetenekleri farklı şekilde ilerletme, kaliteli zindanları ve yaratıkları, eski-yeni bütün oyuncularına çok değişik tatlar sunacak. Arcgames sitesinden giriş yaparak yeni güncelleme hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz, ayrıca 4 Şubat tarihinde güncellemeyi indirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir