Forsaken World Freedom Falls Artık Yayınlandı

forsaken-world-freedom-falls-guncellemesi

Perfect World tarafından 2 sene önce yayınladığı Forsaken World, yeni yayınladığı Freedom Falls ile birlikte önceki eklentileri yenilediği yetmemiş, neredeyse bütün her şeyi başta aşağı düzenlemişler. Bu paket çok büyük bir yenileme sunmuş, umarım siz de beğenirsiniz.

Kullanıcı ara yüzü tekrardan dizayn edilmiş, karakterlerin kabiliyetlerinde düzenleme yapılmış. MMORPG oyunlarının vazgeçilmezi olan zorlu zindanlarda da önemli değişimler var, yapılan farklı etkinlikler ile Freedom Falls, sadece mevcut kullanıcılarını değil, yeni katılacaklara da güzel anlar yaşatacak. Grafiklerdeki bazı kusurlarda da iyileştirmeler yapıldığını söylemeden geçemeyeceğim.

Oyun içindeki tek gelişim farklı zindanlar değil, güçlü ırkı ve sınıflar da eklenmiş. Eski haritalardan sıkılanlar için yeni yenileri eklenmiş, zorlu görevler de cabası tabi. Kuvvetli ırklara ve sınıflara farklı tipte düşmanlar gerekiyor ve bir de yeni dövüş arenaları eklendi. Forsaken World’de, Eyrda gezegeni artık eskisinden daha zorlu bir yer haline gelecek.

Eyrda’da yaşanan kabus dolu günlerden mücadele ederek çıkmak için Tormentor sınıfını seçebileceksiniz. Fırtına Lejyonu saldırısı sonrası topraklarını kaybeden Eyrda tanrılar eski yerlerine geri kavuşabilmek için kendilerine yeni bir bölge lazımdı ve onlar da kendilerine özel bir diyar yarattılar. Özel PVE alanları için zindanlar, PVP için de güzel bölümler çok keyifli anlar yaşamanızı sağlayacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir