Forge: Ön Satışları Başladı

Dark Vale Games’in PvP odaklı yeni MMOTPS oyunu Forge’nin ön satışları başladı.

Hem stratejiyi hem de FPS tarzını içerisinde barındıran Forge hakkında daha önceki makalemizi burayı tıklayarak okuyabilirsiniz. MMORPG ve MMOFPS karışımı tam bir hybird olan Forge, ön satışlarda oyunculara daha uygun fiyatlarla sunuluyor.

Yapımcı Dark Vale Games, doğrudan ön satışların alınmaya başlayacağını 14 Eylül’de duyurmasının ardından bugün satış fiyatları resmen belli oldu. Ön sipariş ile oyunu satın alacak olanlar aynı zamanda oyunun beta ve alfa yani kapalı ve açık testlerine de katılmaya hak kazanacaklar. Oyun 3 farklı paket halinde çeşitli özelliklerde ve değişik fiyatlarla satışa sunuluyor. Aşağıda paketlerin farklılıklarını görebilirsiniz.

Forge’nin ön sipariş paket fiyatları ve paketlerin özellikleri:

  • STARTER [$15 USD]: Bu paket oyuna başlanğıç için yeterli olmakta ve oyunun test sürümlerini de oyuncunun denemesine olanak tanımaktadır.
  • VETERAN [$30 USD]: Bu paket başlangıç paketindekilerin tamamını içerir ve ek olarak her karakter sınıfı için özel tasarlanmış birer adet skin içerir. Bunun dışında oyuna eklenecek yeni özelliklerin de ücretsiz kullanılabilmesine imkan tanır.
  • ULTIMATE [$60 USD]: Veteran paketindeki tüm içeriğe sahiptir ve bunlara ek olarak ilerleyen süreçte oyunun yeni güncellemelerini kullanıcının ücretsiz olarak edinmesini sağlar. Yani bir oyuncu bu paketi satın aldığında ömür boyu oyuna getirilen yeni genişleme paketleri dahil hiç bir güncellemeye kesinlikle ücret ödemez.

Tüm bu ön sipariş rakamları oyunu gerçekten isteyen oyuncular tarafından denenmesini sağlamak için belirlenmiş olabilir ya da ilerleyen süreçte Forge’nin biraz daha elit bir kesime hitab ediyor olabileceğinin göstergesi de olabilir. Forge oyununu satın almak ya da oyun hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için oyunun resmi internet sitesini burayı tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir