For Honor Çıkış Tarihi Netleşti

For Honor Çıkış Tarihi Netleşti

For Honor oyunu Ubisoft tarafından geliştirilen ve E3 2016 Ubisoft standında tanıtılan oyunlardan birisi. Bir süredir çıkışıyla ilgili detaylar verilse de bu kadar net bir tanıtıma rastlanmamıştı. Aynı zamanda oyunun takipçilerinin içini rahatlatacak bir tarihte verildi. For Honor çıkış tarihi için yapılan tahminler ise tam anlamıyla alakasız çıktı. İlk olarak E3 2015 fuarında duyurulduğu için çıkış tarihine E3 2016 fuarı ya da fuardan hemen sonra diyenler tam anlamıyla hüsrana uğradı. Çünkü oyun neredeyse bir sonraki fuarda çıkış yapacak. Ubisoft tarafından yapılan resmi açıklamaya göre For Honor ne zaman çıkacak sorusunun cevabı 14 Şubat 2017 olarak cevaplandı.

Şimdi tabi ki herkesin aklında aynı soru işareti dolanıyor. Oyunun geliştirme sürecinin neden bu kadar uzun sürdüğüyle ilgili birçok farklı görüş olabilir. Ancak bunun bilincinde olan şirket For Honor hakkında bazı açıklamalarda bulunarak bu spekülasyonların önüne geçmeyi amaçlıyor. Birçok detayı bizlere fuarda sunmayı başaran şirketin oyunla ilgili köklü bir değişiklik kararı aldığını söylemeden geçmeyelim. Hatta bazı oyun severlerin bundan çok hoşlanacağının da altını çizmekte fayda var.

For Honor Neden Gecikti?

Normal şartlarda şimdiye kadar çıkması gerekiyor dediğimiz For Honor gecikti diye düşünüyorsanız bu açıklamadan sonra bir kez daha düşünmeniz gerekecek. Nedenine gelirsek oyunun E3 2015 tanıtımını hatırlatarak başlayalım. Yalnızca Co-op oynanış modülüne sahip, çoklu oyuncu ile zevkli karşılaşmalara yol açacak bir korku oyunu olarak lanse edilmişti. Dolayısıyla multiplayer oyuncuların ilgisini hemen çekmesine karşın hikâye modu beklentilerini sıfıra indirmişti.

Ubisoft yaptığı açıklamaya göre For Honor hikâye modu üzerindeki çalışmalarına devam ediyor. Büyük kısmı tamamlanmış olsa da ancak bu yıl sonuna kadar optimize edilecek oyunun önümüzdeki sene itibariyle de dağıtımının ve çıkışının yapılacağı belirtiliyor. Kuzey Amerika ve Avrupa’da eş zamanlı olarak 2017 yılında sevgililer gününde çıkacak olan oyun gerçek oyun severlere büyük bir sürpriz olacak. For Honor oynanış videoları ise aşağıda yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir