Football Manager 2016 Demosuyla Çıktı

fm 2016

Football Manager2016 dünya üzerinde ki en gerçekçi futbol simülasyonudur. Sadece oyun deneyimi için hangi takımı seçeceğiniz değil bir çok farklı özelliğin birleştirilmesidir. Medya, transferler her şey ama her şey sizin elinizde olacak ve yöneteceksiniz. Sports Interactive tarafından geliştirilen oyunun çıkış tarihi 13 Kasım 2015 olarak açıklanmıştı ve oyun severler merakla beklemeye başlamışlardı. Beklenen gün geldi ve nihayet FM 2016 demosuyla çıktı, Steam üzerinden oyunu satın alıp eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz ya da ben önce bir deneyeyim diyenlerdenseniz demo sürümünü tercih edebilirsiniz.

FM 2016 2 hafta öncesinde kullanılmaya başlayan Beta sürümünde küçük bir hata veriyor. Satın alma işleminizden sonra oyun hâlâ Beta olarak görünüyor ise Steam’den tamamen çıkış yapıp tekrar girmeniz yeterli olacaktır. Bu işlem esnasında küçük bir güncelleme alacaksınız ve bilgileriniz tam sürüme geçtiğinizde ise korunuyor olacak. Oyun birçok yeniliği bu güncelleme esnasında getiriyor ki biliyorsunuz her yıl tek bir güncellemeyle yayın hayatını sürdürüyor. Bunlardan en dikkat çekeni kulüp oluştur modu oluyor. Oyuna kendi kulübünüzü ekleyebiliyor ve değişikliklerde bulunabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra oyuncu problemleriyle ilgileniyor, medya sorunlarını halledebiliyorsunuz. FM 2016 oldukça eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor.

Football Manager 2016 demosu oyunu satın almadan denemek isteyenler için tam sürümde gibi hizmet veriyor. Tam oyunda yapabileceklerinizi görebilmeniz için Demo oldukça geliştirilmiş. 3D maç motoru dikkat çeken yenilikler arasında ön sıralarda. FM 2016 da artık maçları izlemek çok daha keyifli ve geliştirilmiş takımların maçlarını izlerken, saha kenarı konuşmaları, futbolcuların konuşmalarını görüntülemeniz de mümkün hâle getirilmiş. Kurgusal anlamda da yenilikler anlamında da yorumculardan güzel tepkiler alan FM 2016 bu alanda ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha göstermiş oluyor. Yabancı sınırlamasının da kaldırılmasıyla oyun severler oyunu daha heyecanlı bulduklarını dile getiriyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir