FOOTBALL MANAGER 2015 ÖN SİPARİŞE AÇILDI

Football Manager dünya ülkelerinde rekorlar kıran oyunun çıkması beklenen 2015 serisinin daha interaktif olacağı biliniyor. Oyuna özel geliştirilen yeni içeriklerin Ekim ayında çıkması beklenirken, oyunla ilgili pek çok detay oynayanlar tarafından merak ediliyor.

Football Manager, her yıl olduğu gibi bu yıl yine ‘Türkçe’ dil formatında satışa çıkarılacak. Yüksek değerli satış noktalarının online sitelerinde ve www.aralgame.com sitesinde bugün tarihiyle ön siparişe açılan Football Manager 2015, beklentileri karşılayacak gibi görünüyor.

Oyun severler ön sipariş verirlerse, Football Manager 2015’in beta versiyonuna, resmi çıkış tarihinden hemen hemen iki hafta öncesinde erişme hakkına sahip olacaklar

Sport Interactive firmasının stüdyo direktörü görevinde olan Miles Jaacboson, resmi Twitter hesabı üzerinden duyurmayı uygun gördüğü açıklamada Football Manager 2015’in, 2014 yılının Kasım ayında çıkacağını belirtti.

İkinci önemli açıklaması ise, bugün duyurulan oyunu www.sega.com sitesine üye olduktan sonra Sega Market tercih ederek ön siparişte bulunup satın alanlara %10’luk indirim olduğuydu. Üstelik birde oyunu tam 2 hafta öncesinden oynama imkanı veriliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir