Florensia Online Gemi Özellikleri

Florensia Online Gemi Özellikleri

Florensia Online İnceleme

Florensia Online, MMORPG oyunları içerisine farklı bir tarz getirerek oyuncuların dikkatini çekti ve kullanıcı sayısı artarak devam ediyor. Japonlar tarafından yapılan bu oyun, kara ve deniz savaşlarını bir arada barındıran ilgi çekici bir oyun.

İlk etapta denizde savaşa girebilmeniz için küçük bir gemi almanız gerekiyor, karakterinizi geliştirdikçe alacağınız gemiler de devasa boyutlara ve güçlere ulaşıyor. Karakterinizi ilerlettikçe güçlü ve farklı özellikte skill kazanabildiğiniz gibi geminizde de aynı şeyi yapabiliyorsunuz. Geminizin farklı tür skillere sahip olabilmesi oyunu çok cazip bir hale getiriyor.

Florensia 3D ve anime karakterlere sahip olduğundan büyük keyif alıyorsunuz. Oyundaki bazı yerler o kadar zor ki tek başınıza kahramanlık yapmak yerine iyi bir takım kurarak savaşmanız daha mantıklı olacaktır.

Oyunda kaşif, ücretli asker, soylular, büyücüler ve savaşçılar gibi sınıflar yer alıyor, bunların ilerleyen seviyelerinde daha farklı sınıflar ile karşılaşıyorsunuz. Gemide gezerken bulduğunuz ganimetler, ele geçirdiğini gemiler ve defineler ile para toplayarak gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.

Şimdi sizlere Florensia Online oyununa ilk girişte seçebileceğiniz gemi türlerinden bahsetmek istiyorum.

Florensia Gemi Özellikleri

Assault Ship; bu saldırı gemisi ile ağır toplar yollayarak düşmanları yok edebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğu boynuzlar ile rakip gemileri çarparak onları yok etmeniz de mümkün. Çabuk bir şekilde yer değiştiren bu gemi düşmanı çok şaşırtacak.

Torpedo Ship; bu gemi ile rakiplere çok büyük hasar veremezsiniz, ayrıca defansı zayıf olduğundan kolay batabilir. Yalnız, o kadar hızlı bir gemidir ki rakibinize ateş edip hızla olay yerinden uzaklaşabilirsiniz. Özellikle stratejik pusu gibi saldırılarda en etkili gemilerden biridir.

Armored Ship: isminden de anlaşıldığı gibi bu gemi savunmanın kralıdır. Karşınıza düşman geldiyse kaçmanız gerek yok, çelik yapısı ile kimse bu gemiyi kolay alt edemez, hatta düşman aralarına dalıp onlara çarparak hasarlar verebilirsiniz.

Big Gun Ship: uzun menzilde etkili büyük silah gemisi ile bir alanda toplanan birçok gemiye aynı anda zarar verebilirsiniz. Big gun ship için uygun bir mesafe ayarlayın, düşman yanınıza çok yaklaşırsa etkili silah olmaktan çıkar.

Maintenance Ship: Eğer donanmanızda ciddi hasarlar varsa bu gemi onları tamir ederek sizi savaşa daha güçlü bir şekilde geri sokacaktır. Büyülü güçleri ile sizlere destek verirken düşmandan uzak durmasında yarar vardır.

Florensia Online’da savaşlardan ziyade el koyduğunuz bütün ganimetleri pazarda satarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Çok yüksek sistem gereksinimine ihtiyaç duymayan bu oyunu mutlaka deneyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir