First Touch Soccer Mobil Futbol Oyunu

First-Touch-Soccer-android-futbol-oyunu
First Touch Soccer futbol severler için geliştirilmiş Android tabanlı bir oyun. Oldukça başarılı özelliklerle kısa sürede ilgi çekmeyi başardı. 1 milyona yakın indirmeye ulaşan oyun futbol namına tüm detaylarla karşımıza çıkıyor. Oyuncularına bir menajerlik oyunundan çok daha fazlasını vadediyor ve eşsiz bir heyecana sürüklüyor.

First Touch Soccer oynarken kendinizi bir konsol oyununda zannedebilirsiniz. O kadar iyi derecede detaylandırılmış içerikler ve 3 boyutlu enfes görsellerle harika bir fizik motorunun tadını çıkartmalısınız. Alışılagelmiş klasik menajer oyunlarıyla karşılaştırıldığında farkı anlamak hiç uzun sürmüyor. Öncelikle burada takımın tüm yönetimiyle beraber saha içinde tüm kontrol sizde diyebiliriz. Rastlantısal bir turnuvadan ziyade önemli bir lig gibi dizayn edilmiş fikstür size ayrı bir heyecan veriyor.

First Touch Soccer ile soyunma odasında taktik belirliyor ve antrenman çizelgelerini hazırlıyorsunuz. Aynı zamanda takıma yapacağınız transferler ve mevcut oyuncularınızla yapacağınız kontratlar tamamen sizin inisiyatifinizde. Tüm bu özellikleri menajer oyunları zaten sağlıyor diyorsanız yanılıyorsunuz.

Özel geliştirilmiş bir stadyum editörüyle takımınızın mabedini kendinize has bir biçimde dizayn edebilirsiniz. Stadyum detayları tamamen size bırakılmış ve geliştirmek için başarılı olmanız yeterli. Yapacağınız maçlar, atacağınız goller ve kazanacağınız kupalar ile taraftarınızın gönlünde taht kurarak takımınızı başarıya ulaştırabilirsiniz. Yönetimin mutlu olması daha fazla ödenek ve takımınızı daha ileriye taşımak için size sunulacak yeni fırsatları kapsıyor.

First Touch Soccer ile yapacağınız maçlar her gün standart olarak oynanıyor. Böylece gün içinde takımınızla ilgilenmeniz gereken zaman dilimleri oluşuyor. Bu gerçekçilik olarak düşünülürse son derece güzel bir eklenti olmuş. Gelecek güncellemelerle daha iyi bir kaliteye ulaşarak daha büyük kitlelere hitap etmesi bekleniyor. Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz First Touch Soccer futbol aşkınızı alevlendiriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir