Final Fantasy IV Artık PC için Aktif

Final Fantasy IV The After Years

Final Fantasy IV, RPG alanında gerçekten birçok rakibini geride bırakıyor. PC için uzun süre aktif olmaması epey bir eleştiri almıştı. Square Enix sonunda bu eleştirileri dikkate alarak PC için oyununu yanıtladı. 3D güncellemesi ile beraber yayın hayatına giren Final Fantasy IV oyununu Steam’de aktif olarak satışta bulunuyor. Steam Achievements destekli Final Fantasy IV, konsol oyunlarında o epey bir popüler olmuştu, bakalım PC için de aynı şeyleri söylemek mümkün olacak mı?

RPG türü oyunlarda aranan şey sadece grafik kalitesi değil, oyunun hikayesi her şeyin bir adım önüne geçiyor. Ceodore türü karakterler ile oynamak çok keyif verici olacak. Final Fantasy IV, 10 çeşit farklı hikayeyi bir arada barındırıyor. Ceodores Tale karakteri ile oyuna adım atıyorsunuz, hikayedeki görevleri tam olarak yerine getirmeniz lazım, aksi takdirde diğer hikayeler arasında geçiş yapamıyorsunuz. İkonik savaş sistemi içeren Final Fantasy IV’de keyfiniz bir kat daha artacak. Bu savaşlardaki özel sahneleri kendiniz tercih edebiliyorsunuz, oyunda yer alan diğer dinamikler de PC platformlarında sizlere güzel vakitler geçirtecek.

Final Fantasy IV: The After Years oyununu şu an Steam üzerinden 31 TL gibi uygun bir fiyata alabilirsiniz. Bundle paketini alırsanız ikisini bir arada 49 TL’ye mal edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir