FIFA 17 Tanıtım Videosu Karşımızda

FIFA 17 Tanıtım Videosu Karşımızda

FIFA ve PES serisinin hayranları karşılıklı olarak gelen haberlerle artık sabırsızlık göstermeye başlıyorlar. Direkt olarak PES 2017 haberleriyle başlayan bu bombardıman son bir haftadır FIFA 17 üzerine yoğunlaşmış durumda. Genel anlamda Electronic Arts tarafından yapılan açıklamalar oyunun gerçekçilik ve üst düzey oynanabilirlik yönünü güçlendiriyor. Oyunun grafik motorunun değişmesi zaten başlı başına güçlü bir grafiksel kalitenin bize ulaştırılacağını beyan ediyor. Çünkü Ignite motoru yerine kullanılacak olan Frostbite 3 motoru hali hazırda birçok EA oyununda aktif olarak sunuluyor.

FIFA 17 çıkış tarihi olarak açıklanan 27 Eylül 2016 öncesinde yapılacak olan en net etkinlik ise EA Play olacak. E3 2016 öncesinde yapılacak olan bu etkinlikte tadımlık olan FIFA 17 tanıtım fragmanını full olarak izleme olanağımız olacak. Aynı şekilde videonun haricinde de farklı aktiviteler bizlere sunulacak. Daha şimdiden muazzam bir heyecan yaratan futbol oyunu için EA’nın başındaki yetkili isim David Rutter kısaca şöyle bahsetti. ‘Şimdiye kadar hiç bir FIFA oyununda bu kadar heyecan duymamıştık’. Bu noktada bizi gerçekçiliğinden ödün vermeyen, sistemiyle ve oynanabilirlik dinamikleriyle etkileyecek bir oyunun beklediğini söyleyebiliriz.

FIFA 17 Hangi Platformlarda Çıkacak?

Oyuncuların son dönemlerde en sık karşılaştığı sorunlardan birisi eski platform ve yeni platform üzerine çıkan oyunlar oluyor. Ancak EA milyonlarca kişinin beklediği FIFA 17 için platform desteğini oldukça geniş bir yelpazeyle sunuyor.

Buna göre FIFA 17 tüm platformlarda çıkış yapacak diyebiliriz. Tabi görüntü kalitesi ve FPS desteğini hepsinde almak zor olabilir. Ancak PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One konsolları dahil olmak üzere çıkışını eş zamanlı olarak yapacağını belirtebiliriz. Fazla lafı uzatmadan sizi FIFA 17 tanıtım fragmanı ile kısa bir yolculuğa davet ediyoruz. Zira nostaljik görüntülerle sizi geçmişinize götürecek detaylar barındırıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir