FIFA 17 Mobil Cihazlarada Geliyor

fifa 17 mobil

FIFA 17 çıkış tarihi yaklaştıkça yeni nesil futbol meraklılarının heyecanı da bir o kadar artıyor. Özellikle günümüz teknolojisiyle bezenmiş olan yeni oyunlar gerek grafik gerekse oynanabilirlik açısından üst düzeyi sembolize ediyor. Artık mobil oyunların dünyasında olduğumuz da su götürmez bir gerçek. Şirketler ise bu duruma adapte oldu diyebiliriz. Her sene biraz daha fazla sükse yapan mobil oyunlar yerini serilerin mobil sürümlerine bırakır oldu. Bunun örneklerini Square Enix daha önce sunmayı başarmıştı. Sahneye bu kez çıkan isim ise FIFA 17 mobil ile EA Sports olacak.

Mobil cihazınızdan FIFA 17 oynamak biraz hayal gibi geliyorsa merak etmenize gerek yok. Çünkü geliştiriciler cep telefonundan futbol deneyimini üst raddeye taşımanın yollarını araştırarak bulmuşlar. Harika görsellere sahip olan bir futbol oyununu telefonunuzdan oynamak zannediyoruz ki sadece pil sorunundan ötürü sizi kötü etkileyecektir. FIFA 17 mobil sisten gereksinimleri günümüz Android işletim sisteminde 1-2 GB aralığında değişiyor. Yani normal oyunla kıyasladığımızda ciddi bir uçurum görebiliyoruz. Tabi bunu da mobil sürümler için hoş karşılamak gerekiyor. Beklentiler iyi bir mobil oyunken konsol ya da PC versiyonuyla yarışmayı içermiyor.

FIFA 17 Mobil Nasıl Yüklenir?

Kısa süre önce duyurulan ve kesinleşen FIFA 17 mobil sürümü birçok kişinin şimdiden gün saymasına sebep oldu. Ancak şunu söylemeliyiz ki Google Play üzerinden kayıt yaptırarak erken erişim şansını yakalayabilirsiniz. Google Play üzerinde bulunan FIFA 17 mobile EA Sports tarafından yüklenmiştir. Doğrudan buradan kaydınızı oluşturduktan sonra ön kayıt sürecine dahil olmuş olursunuz.

FIFA 17 mobil çıkış tarihi ise yine normal sürümle aynı dönemi kapsayacak. Herkesin merak ettiği diğer detayda diğer işletim sistemleri olarak dikkat çekiyor. Hatta Windows Phone neyse de FIFA 17 iOS için çıkacak mı sorgusunu çok sık görüyoruz. Bunun mutlaka yakında duyurulacağını umsak bile henüz bir hareketlilik yok.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir