FIFA 17 Kapağında Hangi Futbolcu Olsun

FIFA 17 Kapağında Hangi Futbolcu Olsun

Futbol tutkunlarının bu senede müthiş bir oyun deneyimiyle buluşacakları FIFA 17 için geri sayım başlamışken yeni gelişmelerde bizlerle buluşuyor. Bunların arasında en dikkat çekeni ise FIFA 17 kapağı olacak. Çünkü son 3 yıldan beri kapağı süsleyen Arjantinli futbol yıldızı Lionel Messi ile imzalanan sözleşme sona erdi. Bunun üzerine sözleşmeyi yenilemeyen EA Sports yeni bir yüz arayışında olduğunu resmen bizlerle paylaşıyor. Hatta paylaşmakla kalmıyor, oyunun yeni yüzünün kim olacağını biz oyuncularına soruyor. Bunu bir anket ile bizlerle paylaşan EA oyuncuların tercihine göre kapağı süsleyecek yıldızla anlaşma imzalayacak.

İşin daha da ilginç kısmının ise ankete bağlı kalmadan EA cephesine iletebileceğiniz alternatifler olduğunu söyleyelim. Yani birçok yıldız oyuncuyu kapakta görmek isteyen oyun severler için birde ayrı bir anket oluşturulmuş. Burada ise gelecek vadeden genç Hakan Çalhanoğlu olması hepimize bir gurur kaynağı yarattı. Tabi dünya starlarının bulunduğu dört farklı seçenek sunan EA muhtemelen kapağı bu yıldızlar içinden seçecek. Ancak yine de alternatifler arasında oy aldığını gördüğümüz Hakan Çalhanoğlu için bu başarıyı kutlamadan geçmemekte fayda görüyoruz.

FIFA 17 Anketinde Hangi Futbolcular Var?

FIFA 17 kapağında hangi futbolcu olsun anketi resmi EA Sports web sitesi üzerinde sizleri bekliyor. FIFA 2017 sekmesinin altındaki ‘Cover Vote’ anketinden oylarınızı kullanabilirsiniz. Bu bağlamda sizlere sunulan dört farklı oyuncunun oynadıkları takımlar ve bilgiler şu şekilde.

  • Marco Reus (Borussia Dortmund)
  • Eden Hazard (Chelsea)
  • Anthony Martial (Manchester United)
  • James Rodriguez (Real Madrid)

Bu 4 majör oyuncu arasından FIFA 17 kapak yüzü seçilecekken dileyenler FIFPlay resmi sitesi üzerinden istedikleri oyuncuyu ekleyebilir ve eklenmiş alternatiflere oy verebilir. Bu anketin sonuçları da doğrudan EA Sports cephesince değerlendirilecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir