FIFA 17 Hikâye Modu Fragmanı

FIFA 17 Hikâye Fragmanı

FIFA 17 çıkış yapmadan önce tüm kozlarını ortaya dökerken gelmiş geçmiş en komplike futbol oyununu yarattığının altını çizmek istiyor. PES 2017 ile bu sene yapay zeka konusunda ciddi bir kapışmaya girecek olan EA Sports bunun yanı sıra ek özelliklerle oyununun bazı detaylarını duyurmaya devam ediyor. Şu sıralar EA Play etkinliğinde sırası gelen FIFA 17 hakkında çok fazla detay bizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu yönden de yakın zamanda oyun hakkındaki tüm incelikleri size aktaracağız. Ancak futbol oyunlarında pek örneğine rastlamadığımız bir hikâye modu için FIFA 17 hakkında bazı bilgiler sunmakta fayda var.

FIFA 17 hikâye modu kısaca bir futbolcunun yazılmış olan bir senaryoya göre bizim tarafımızdan yönetileceğini ön görüyor. Bu durumda yapay zeka ile de ilgili olan bu durumun bize nasıl bir oyun zevki katacağına gelirsek ciddi bir kitleye ulaşacağından söz etmemiz gerekiyor. Genellikle bu tarz durumları fragman ile özetlemek yerine uzun uzun tanıtmayı seçen EA zannediyor ki Play Etkinliğinde bunu yapacak. Şimdilik ise bize FIFA 17 Journey fragmanı ile bir ön sezi şansı tanıyor.

FIFA 17 Hikâye Modu Hangi Konuyu İçerecek?

Alınan bilgilere göre FIFA 17 hikaye modu ile Alex isminde bir futbolcuyu yöneteceğiz. Karakterimiz Manchester United forması giymek için yola çıkmış bir genç olmakla beraber bunu başarıp başaramayacağıyla ilgili bir bilgi bulunmuyor. Fakat hikâye açısından düşünülürse muhtemelen Manchester United tarafından kabul edilmeyip alternatif kulüplere gidip parlamayı kapsayacak. Şimdi düşündüğümüzde çok mantıklı bir senaryo gibi gözükse de birçok soru işaretini de beraberinde getiriyor.

Tüm oyuncuların FIFA 17 hikâye modunda Alex ile mi oynayacağını, yoksa kendimize has bir karakter yaratarak bu modu kullanıp kullanamayacağımızı merak ettiğini söylemeliyiz. Bunun dışında FIFA 17 Hikâye modu fragmanı Türkçe altyazılı şekliyle EA tarafından yayınlandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir