FIFA 17 Frostbite İle En Gerçekçi Juventus

fifa 17

Bildiğiniz gibi EA Sports cephesinin en önemli serisi olan FIFA 17 resmi olarak duyurulmuştu. Üstelik müthiş bir haberle eski grafik motoruna veda edip birçok majör EA oyununda tercih edilen Frostbite ile geliştirileceği detayıyla beraber. Bununla beraber Frostbite 3 ile geliştirilen FIFA 17 grafikleri bizlere neler vadedecek diye merak etmeye başladık. Ancak bu güne kadar herhangi bir ciddi paylaşımın söz konusu olmadığını biliyoruz. Bugün ise bir milat olacak haberle beraber gerçekten üst düzey bir video eşliğinde ilk görseller gelmeye başladı. FIFA 17 ile Juventus arasında yapılan ortak sponsorlukta bizlere İtalyan rüzgarını sonuna kadar hissettirecek ayrıntılar bulunuyor.

Bu sponsorluk anlaşma özellikle Juventus takımının oyunda görsel açıdan çok daha üst düzey tasarlanacağı anlamını taşıyor. Yani her zamankinden daha gerçekçi bir Juve görmeye hazırlıklı olun. Tasarlanan ilk görseller ve özel FIFA 17 Juventus videosu hemen aşağıda sizlerle buluşacak. Üstelik özel olarak tasarlanmış olan oyuncu profillerine de haberin içeriğinden erişmeniz mümkün. Bu anlaşmayla beraber Juventus takımında çok daha gerçekçi gol sevinçleri, daha gerçekçi tepkiler, oyuncuların çok daha realistik hareketlerini görebileceğiz. Halen daha süren geliştirme işlemlerinin yanında FIFA 17 oynanış videosu grafik yönünden kaliteyi gözler önüne seriyor.

FIFA 17 Juventus Anlaşması Ne Getirecek?

FIFA 17 Juventus anlaşması ile beraber gerek oyun içindeki hakem kararları olsun gerekse oyuncuyu kontrol ederken göreceğimiz tepkiler. Tamamında çok daha gerçekçi bir 3D tasarım hakim olacak. Bu sayede gerçekçi grafiklerin haricinde oyunculara özel bazı detaylara da erişme şansımız olacak.

Zaten yayınlanan FIFA 17 fragmanı Juventus ile ilgili birçok detayı gözler önüne seriyor. Özellikle oyuncular arasında Gianluigi Buffon, Paulo Dybala ve Paul Pogba üçlüsünün enfes tasarımlarına erişebilirsiniz.

fıfa 17 içerik 1 fıfa 17 içerik 2 fifa 17 içerik 3 fifa 17 içerik 4 fifa 17 içerik 5

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir