FIFA 17 Demosu İçinde Gereken Bilgiler Duyuruldu

fıfa 17

Hatırlayacağınız üzere PES 2017 demosu henüz bir hafta bile geçmeyen bir tarihte duyurulmuştu. Bunun üzerine Konami’ye karşılık EA cephesinden gecikmedi. FIFA 17 demosu için birçok detay bize ulaştırılırken bazı noktalarda da bilinmezliklerin dikkat çektiğini söylemeliyiz. Örneğin PES 2017’nin aksine FIFA 2017 demosu tüm platformlar için çıkacak. Yani demoyu isterseniz PC platformu dahil oynayabileceksiniz. Aynı zamanda yeni ve eski konsollarda ayırt edilmeyecek.

PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 konsollarının tümünde demoyu oynama şansına sahipsiniz. Bu yönüyle Pro Evolution Soccer serisine bu sezonda başlamadan bir gol atmayı başardığını söylemeden geçmeyelim. GamesCom 2016 fuarında yayınlanan FIFA 17 demo fragmanı birçok farklı takım içeriyordu. Takım içeriğine baktığımızda da beklentileri karşılayacak olan bir dizilimle karşılaşıyoruz. Tabi demo için heyecan yaratılması için net bir tarih paylaşmaktan kaçınılıyor. EA Sports yalnızca FIFA 17 demosu çıkış tarihi için Eylül ayı içerisinde açıklamasını yapmakla yetiniyor.

FIFA 17 Demosunda Hangi Takımlar ve Statlar Var?

Bildiğiniz gibi PES 2017 anlaşma sağladığı sponsor kulüplerden yalnızca Barcelona FC’yi barındırmıştı. Bunun haricinde ise Liverpool ve Borussia Dortmund demo sürümde bulunacak takımlar arasında yer almamıştı. Bu da oldukça garip karşılanan bir etken olarak dikkat çekti. FIFA 17 demoda bulunan takımlar arasında tüm sponsorların var olduğunu belirtelim.

Yani anlaşma imzalanan Juventus, Manchester United ve Bayern Münih demo sürümde oynanabilecek takımlar arasında bulunuyor. Bunlar haricinde muhtemelen sponsorluk anlaşması imzalayabileceğini tahmin ettiğimiz Real Madrid dikkat çekiyor. Aynı zamanda Manchester City, Paris Saint-Germain, Olympique Lyon, Chelsea, Inter Mailand, Gamba Osaka, UANL Tigres, Seattle Sounders gibi takım seçenekleri bizlerle olacak. FIFA 17 demo stadyumları arasında Chelsea’nin mabedi Stamford Bridge ile birlikte Suita City Football Stadium ve Centutylink Field yer alacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir