FIFA 17 Bir Dev Kulüple Daha Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

fifa 17

Frostbite ile devrime hazırlanan FIFA 17 bu sene sponsorluk konusunda daha üst düzey bir çaba içerisine giriyor. Özellikle de EA Canada cephesinin aktif olarak reklam ve oyun içi görsellik açısından yoğun bir detay denizinde yüzdüğünü söylemeden geçmeyelim. Geçtiğimiz senelerde Barcelona ile yapılmış olan anlaşmaya Messi’de dahildi. Ancak bu sene iki anlaşmada sonlandı ve yenilenmedi. Bunun üzerine önce Juventus ile başlayan sponsorluklara geçtiğimiz haftalarda bir Alman devi eklendi. Buna göre Bayern Munih takımı da diğer takımlardan ve diğer oyunculardan özel olacak. Yani tasarımsal açıdan, fiziksel ve oynanabilirlik dinamikleri açısından çok daha gerçekçi bir oyun stili sunulacak. FIFA 17 sponsorluk için İtalya Serie A’dan Juventus, Almanya Bundesliga’dan Bayern ile anlaştıktan sonra Premier Lig sürprizinin gelebileceğinden bahsetmiştik.

Kırmızı şeytanlar bu noktada FIFA’nın çengeline takıldı. FIFA 17 ile Manchester United imzaladığı anlaşmayla beraber bizlere daha özgün bir oyun sunabilmeyi amaçlıyor. Tüm oyuncuların özel tasarımları, hareket ve oyun kabiliyetleri daha detaylı olacak. Aynı zamanda Manchester United kulübünün tüm detaylarını, Old Trafford stadını da birebir boyutlandırma ile görme olasılığımız olacak. Görünen o ki yalnızca FC Barcelona ile bu anlaşmayı yapan PES 2017 şuan için durmayı tercih ediyor.

FIFA 17 Hangi Liglerde Sponsorluk Yapacak

FIFA 17 hangi liglerde sponsorluk yapacak diye merak eden kitlenin de bu haberlerle ardı arkası kesilmiyor. Mantıken Avrupa’nın 3 büyük ligi olan Almanya, İtalya ve İngiltere ile sözleşme imzalandı. Dolayısıyla bu noktadan sonra tek durak İspanya olabilir.

İspanya La Liga’da ise Barça ile PES 2017 anlaşmasından ötürü muhtemel hedefler arasında Real Madrid ya da Atletico Madrid gösteriliyor. Tabi son dönemlerin dikkat çeken yükselişini bizlere sunan Sevilla’da güçlü bir aday.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir