FIFA 17 Atak Dinamikleri Tanıtılıyor

FIFA 17 Atak Dinamikleri Tanıtılıyor

EA Sports tarafından geliştirilen ve dünyanın en çok tercih edilen futbol oyunu olan FIFA serisinin yeni sürümü artık çok yakınımızda. FIFA 17 fragmanları her geçen gün EA tarafından servis edilirken oyunun yeni grafik motoruyla nasıl harikalar yarattığını da görme şansı sunuyor. Bu sefer ise oyun içerisinde oynanış dinamiklerine bağlı bir tanıtım videosuyla karşımıza çıkıyor. FIFA 17 Atak seçenekleri arasında yeni eklenmiş olan bazı detayların tanıtıldığı yeni video yalnızca 1 dakika uzunluğunda olmasına karşın tatmin edici gözüküyor.

FIFA 17 atak dinamikleri arasında yeni eklenen bu özellikler çok daha gerçekçi bir futbol deneyimini bizlere sunuyor. Genellikle bu tarz yeniliklerin demo sürüm öncesinde tanıtıldığını biliyoruz. Bu da akıllara böyle bir durumun, FIFA 17 demosu için bir çalışma olup olmadığını getiriyor. Bu noktada bir açıklama yapılmamışken fazla geciktirmeden FIFA 17 oynanış videosu üzerindeki yeniliklere geçelim.

  • Threaded Through Pass

Rakip ceza sahasında atağı başlatacağınız bir anda sert bir defans hattıyla karşılaştığınızı var sayın. Bu noktada defansı geçerek gol atmak tabi ki birincil hedefiniz. Bunu biraz daha kolaylaştırmak için isabetli ve seri olmak kaydıyla hızlı paslaşmalarla gole gitmenizi sağlayan tekniktir.

  • Driven Finish

Topu tam anlamıyla hakimiyetiniz altına almaya yarayan FIFA 17 Driven Finish özelliği için birçok noktada değerlendirme yapmak mümkün. Vole ve uzaktan şut için son derece etkili olduğunu görüyoruz. Defans arasından sıyrılmak ya da etkili bir şutla golü bulmak için enfes bir olay.

  • Downwards Headers

Şut çekmeden önce topun önünüzde sekmesi gerçek hayatta bir kaleciyi gafil avlamak için bulunmayacak bir fırsattır. Bunu FIFA 17 ile yaşamaya ne dersiniz? Downwards Headers ile en iyi şut kontrolü ile tanışacaksınız.

  • Driven Goal Kicks

Kontra atak algısını baştan sona değiştirecek olan bu yeni özellik sayesinde kendi yarı sahanızda gördüğünüz baskılı bir futbolun ardından kalecinizin yetenekli bir forvet oyuncusuyla kuracağı kontak sonucunda gole ulaşmanızı sağlayabilecek. Direkt olarak rakibi seri bir atakla gafil avlamak üzerine kurulu bir özellik olduğunu görüyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir