FIFA 16 İçin Beklenen PC Yaması Nihayet Çıktı

fifa 16

 FIFA 16 çıkış yaptığı 25 Eylül 2015 tarihinden bu yana birçok kullanıcı tarafından denenip oynandı. Uzun zamandır FIFA 16 PC sürümünde hata düzeltmeleri için yayınlanması beklenen yama nihayet bugün geldi. Birçok kullanıcının hemen yüklediği güncelleme yaması oyun içindeki içeriklerin daha aktif bir biçimde kullanılması konusunda büyük bir destek sundu.

EA Sports tarafından verilen yamanın oyun içindeki oynanışa doğrudan etki ettiğini savunan oyuncular şuan için hiçbir problemin gözükmediğini vurguladı. Twitter, Steam ve Reddit üzerinden yorumlara bakıldığında tüm futbol severlerin sorunsuz bir oyun deneyimiyle karşılaşacakları oyun nihayet sunulabildi. FIFA 16 PC güncellemesi ile sunduğu takviyeleri oyuncuların 3.parti uygulama kullanmadan yüklemelerini öneriyor. Böylelikle oyun içinde yapılacak düzeltilmelerin sorunsuz bir biçimde etkili olacağını savunuyor. Oyuna dahil olan birkaç ufak özellikse EA Sports tarafından düşünülen ufak inceliklerden meydana geliyor.

Örneğin artık Kulüp eşyalarımız arasında yapacağımız aramalarda milliyet kriter olarak seçilebiliyor. Yani milliyete göre arama yapabilmek mümkün. Çevrim içi online olarak yapacağımız karşılaşmalarda sisli hava için bir düzenleme getirilmiş. Buna göre artık sisli havalar maçı tek taraflı etkileyecek düzeyde olmayacak. Bunların haricinde bazı özelliklere detaylı bir biçimde değinmek gerekirse şu şekilde sıralanabilir.

  • FIFA Ultimate Team İçin Yapılan Düzeltmeler ve Eklemeler
  • Online maçlarda sisli hava koşulunun maçın taraflarına etkisi azaltıldı. Sisli bir maçın gelme olasılığı ise tekrar ayarlandı.
  • Transfer pazarında yer alan ürünlerin, eşyaların ve oyuncuların ücretlerini dilediğiniz an kolaylıkla değiştirebileceğiniz bir sistem getirildi. Böylece transferlerinizi daha hızlı bir biçimde sonuçlandırabilirsiniz.
  • Kulüp eşyaları arasında milliyete göre arama ayarından bahsetmiştik.
  • FIFA 16 PC Yaması Oyun İçi Düzenlemeler
  • Pas atacağımız zaman yapacağımız yön seçiminde ciddi anlamda bir düzenlemeye gidildi.
  • Çalım attıktan sonra depar atmak istediğimizde koşu yolumuzda bir dengeleme çalışması yapıldı.
  • Kenar çizgisinde topun futbolcuların ayağındaki dengesinde düzenleme yapıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir