FIFA 16 Fenerbahçe Edition Sızdırıldı

fifa 16 fb

 FIFA 16 çıkış yaptığı günden bu yana birçok futbol sever tarafından satın alınarak oynanıyor. Her geçen gün kendini geliştiren, grafik modellemeleriyle ve oynanabilirliğiyle göz dolduran oyun serisi için çok ilginç bir görüntü sızdırıldı. Özellikle Fenerbahçeli oyuncuları fazlasıyla sevindirecek olan bu detay FIFA 16 Fenerbahçe Edition ismiyle yankılandı.

Geçtiğimiz günlerde sızan bir görüntüde klasik bir FIFA 16 kapağının bir sunumda çekilmiş fotoğrafı gözler önüne geldi. Bu sunumda oyunun kapağının üzerinde Fenerbahçeli futbolcular ve Fenerbahçe’nin renkleri olması dikkat çekiyordu. Üstelik Fenerium etiketi gözlerden kaçmadı. Bu noktada oyun severlerin ilk akıllarına gelen fikir FIFA 16 Fenerbahçe Edition ile koleksiyon paketi şeklinde bir satışa hazırlanıyor oldu. Böyle bir şey mümkün mü gelin hep beraber bakalım.

FIFA 16 oyunu resmi olarak Türkçe dilinde yayınlanan, Türkiye Süper Ligini direkt olarak barındıran ilk futbol oyunu. Türkçe dil desteğini şimdiye kadar hep modlarla edinen Türk oyuncular bu yüzden oyuna fazlasıyla büyük bir ilgi gösterdi. Dolayısıyla şuan için koleksiyon paketi olarak FIFA 16 Fenerbahçe Edition çıkacak mı sorularına net cevap veremiyoruz. Çünkü ortada resmi bir açıklama yer almıyor. Ancak şimdiye kadar hiçbir ülkede hiçbir kulüp için böyle bir satışın yapılmadığını belirtelim.

FIFA 16 Fenerbahçe Edition haberleri sürekli olarak güncellenerek devam ederken bir yayıncı tarafından ortaya atılan iddia ise şu şekildeydi. Toplamda 750 adet üretilecek olan bu özel seri sadece Fenerium mağazalarında satılacak. Kulübün belirli bir oranda kazanımı olacak bu oyunların aynısı diğer büyük kulüpler içinde yapılacak. Yani FIFA 16 Galatasaray Edition ve Beşiktaş Edition üretilecek. Bunlarda GS Store ve Kartal Yuvası mağazalarında satılacak. Tüm bu haberler hakkında resmi açıklama geldiğinde tekrardan bilgilendirme yapacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir