Far Cry Primal Sızıntıların Ardından 6 Farklı Oynanış Videosu Yayınladı

 far cry primal

Far Cry Primal oyunu hakkında çok sayıda haberi geçtiğimiz günlerde okuduk. Özellikle bir anda ortaya çıkan görseller ve detaylar birçok oyun severi meraklandırdı. Çünkü efsane seri Far Cry her oyunuyla olay yaratmayı başaran bir yapımdı. The Game Awards etkinliğinde birçok oyun ödülüne kavuşurken birçok oyunda halka lanse edildi. Bunların en dikkat çekeni ise şüphesiz Far Cry Primal oldu. Çünkü resmi olarak duyurulmadığı halde muhtemelen çıkan sızıntıların ardından bu tanıtım yapıldı.

Seri için ara geçiş oyunu olarak tanımlanan Far Cry Primal dün gece saatlerinde bir oynanış videosu ile karşımıza çıktı. Ancak kimseyi tatmin etmeyen bu kısa video sosyal medyada oldukça fazla paylaşıldı. Ardından ise esas bomba patladı ve Far Cry Primal oynanış videosu anlamında 6 farklı içeriği kanallarına yükledi. Böylece oyunu resmi olarak beklemeye başlayan geniş çaplı bir oyuncu kitlesi oluştu.

Genelde eski çağlarda ya da eski zamanlarda geçen oyunlara çok sık rastlamıyoruz. Ancak bu geçiş oyununda Far Cry bizi eski çağa götürecek. Takkar ismindeki ana karakter bir avcı olarak eski çağlarda yaşamaktadır. Oros ismindeki bölgede geçen bu oyunun senaryosunda bizi farklı tehlikeler bekliyor. Yakın dövüş silahlarına geri döneceğimiz oyunda hayatta kalmak sandığınızdan çok daha zor. Zira burası tehlikeli bir kara parçası ve Far Cry Primal oyununda hayatta kalmak oldukça zorlaştırılmış.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir