Far Cry Primal İlk 1 Saat Oynanış Videosu Yayınlandı

Far Cry Primal İlk 1 Saat Oynanış Videosu Yayınlandı

Far Cry oyunu her çıkan sürümüyle oyun severlere daha geniş çaplı bir aksiyonu mümkün kıldı. Şimdiye kadar çıkan oyunlara bakıldığında aksiyonun farklı detaylarla bizlere sunulduğu gözünüzden kaçmamıştır. Ancak Far Cry Primal ile yeni bir dünyanın kapılarının aralandığını söylemek gerekiyor. Zira oyun eski çağlarda geçiyor ve bu durum hiç alışılmış bir durum değil.

Henüz duyurulma aşamasında olan oyunun çıkış tarihine ise pek fazla zaman kalmadı. Bu yüzden daha fazla içeriğin duyurulduğu bu günlerde muazzam bir video bizlerle paylaşıldı. Far Cry Primal 1 saatlik oynanış videosu ile izleyenleri büyüledi. Hatta eski çağlarda Far Cry oyunu fikrine sıcak bakmayan çok sayıda oyun severe kendisini sevdireceğini söylemek mümkün oldu diyebiliriz. NukemDukem isimli YouTube kanalında yayınlanmış olan oynanış videosu tam anlamıyla macera açısından hiçbir eksiğinin olmadığını kanıtlıyor. Aradaki fark ise makinalı silahlar yerine ilkel silahlara yönelik olduğu.

Far Cry Primal Ne Zaman Çıkacak?

Far Cry Primal çıkış tarihi Şubat ayı itibariyle konsol kullanıcılarına sunulacak. Xbox One ve PlayStation 4 için eş zamanlı olarak çıkacak oyunun 23 Şubat 2016 tarihinde erişimi açılacak. Ne yazık ki son zamanlarda bir akım haline gelen PC sürümünün geç çıkmasından Far Cry Primal oyuncuları da nasibini alacak. Oyunun PC sürümü için 1 Mart 2016 tarihinde çıkış yapması bekleniyor. Dolayısıyla bu durum biraz daha fazla merak ve heyecan veriyor.

Videoya baktığımızda grafik detaylarının son derece yüksek olduğunu görebiliyoruz. Aynı zamanda videonun başlarında açılış sinematiği ve sonrasında ilk kapışmaların ağırlıklı olarak sunulduğu dikkatlerden kaçmıyor. Bu arada mevcut Far Cry Primal oynanış videosu Xbox One sürümünden alınmış.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir