Far Cry Primal İçin Hayatta Kalma Modu Ücretsiz Olarak Geliyor

Far Cry Primal İçin Hayatta Kalma Modu Ücretsiz Olarak Geliyor

Far Cry Primal için hayatta kalma modu yapılabilecek en gerçekçi şekilde sunularak ücretsiz olarak oyunculara iletilecek. Şimdiye kadar hayatta kalma modları arasında oldukça popüler bir yükseliş yaşandığını biliyoruz. Doğası gereği Far Cry Primal oyunu içinde bu son derece işlevsel bir mod. Oyunda hali hazırda zorluk seviyesiyle bunu sağlayabilmek mümkün olabiliyor. Ancak bunun ulaşabileceği son noktayı hiç merak ettiniz mi? Gerçek bir hayatta kalma mücadelesiyle karşı karşıya kalacağınız yeni güncellemeyi Ubisoft hayranlarına duyurdu. Öyle ki artık işler çok daha zorlaşacak.

Far Cry Primal hayatta kalma modu için yapılan açıklamalar oyuncuları fazlasıyla heyecanlandırdı. Aslında birçok oyuncuya da oldukça saçma bir düzenleme gibi geldiğini söylemek gerekiyor. En azından gelen tepkilerin yarısı bu yönde denilebilir. Çünkü oyunun zorluk seviyesi çağ atlayarak daha üst seviyelere çıkacak. Yıllardır oyunlarda her başarısızlığımızın bize yeniden başlama şansı vermesine bile muhtaç kalacağız. Far Cry Primal güncellemesi çıkış tarihi ise 12 Nisan 2016 olarak duyuruldu. Şimdi Ubisoft tarafından yapılan açıklamalarla heyecanlanan kitlenin önünde yaklaşık iki haftalık bir süreç var.

Far Cry Primal Hayatta Kalma Modu İle Neler Değişecek?

12 Nisan’da gelecek olan Far Cry Primal hayatta kalma modu gerçek bir oyun deneyimi sunmaya bir hayli yaklaşıyor. Keza oyun içerisinde zorluk seviyesi aşırı derecede artarak size doğanın tüm detaylarını hissetmenizi sağlayacak. Bu mükemmel gerçekçilik detayları arasında şunlar bulunuyor.

  • Stamina sistemi oyuna dahil ediliyor.
  • Stamina sistemi karakterinizin yorgunluğunu belirleyecektir. Uyandığınız andan itibaren düzenli olarak düşecek olması sürekli olarak hareket kabiliyetinizi ve becerilerinizi kısıtlayacak.
  • Eğer aktif olarak her şeyi sorunsuz yapmak istiyorsanız Stamina’yı doldurmanız, bunu yapabilmek içinse uyumanız gerekmektedir.
  • Oyunda yönünüzü bulmanıza yardımcı olan unsurlar olmayacak.
  • Herhangi bir yerden gelecek tehlikeleri bilmemeniz heyecanın doruk noktasına çıkmasında önemli.
  • Öldüğünüzde oyuna kaldığınız yerden değil bölümün başından başlayacaksınız.
  • Bazı anlarda özel yeniden doğma seçeneği sunulacak. Bu sayılı görevde var olacak.
  • Mini harita ile detayları ve uzak noktaları keşfetmeniz mümkün olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir