Far Cry Primal Bir Saatlik Oynanış Videosu

Far Cry Primal Bir Saatlik Oynanış Videosu

 Far Cry oyun serisi resmen oyun dünyasına damga vuran yapımlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz gibi ana oyun değil ara sürüm olarak sunulacak Far Cry Primal oyunu için artık geri sayım başladı denilebilir. Bizi alıştığımız oyun mantığından öteye götürecek olan oyunda makineli tüfekleri bırakacağız ve ilkel silahları kullanarak hayatta kalmaya direneceğiz. Tabi bu göründüğü ya da söylendiği kadar kolay olmayacak gibi gözüküyor. Çünkü Far Cry Primal oynanış videosu birçok kişiyi oyunun zorluk seviyeleri noktasında aydınlatıyor.

Geçtiğimiz günlerde Konsept artisti Naomi Savoie, baş senaryo yazarı Kevin Shortt, yaratıcı yönetmen Jean-Christophe Guyot üçlüsü bir video yayınlayarak yaklaşık olarak 2 saatlik bir sunuma imza attılar. Yaklaşık olarak 1 saatlik kısmının oyuna ait oynanış videosu olmasının yanında yaklaşık 1 saatinde oyun içi tanıtımlar yapılıyor. Geliştiriciler oyun mekaniği ya da teknik anlamda birçok detaya değinerek oyun severleri bilgilendiriyor. Far Cry Primal çıkış tarihi bildiğiniz gibi 23 Şubat 2016 olarak duyurulmuştu. Xbox One ve PlayStation 4 gibi konsollara çıkacak olan oyunun PC sürümü ise hemen hemen bir hafta sonra çıkacak. Muhtemelen Mart ayında PC sürümü de çıkmış olacak denilebilir.

Eski çağlara adım atacağımız ve mızraklarla düşmanlarımıza saldıracağımız oyunda bizi nelerin beklediğini bu oynanış videosu bir noktada gösteriyor. Örneğin eski insanların konuştukları dilleri oyuna dil bilimcilerin üstün çalışmaları sonrasında dahil eden ekip muazzam bir gerçekçiliğe imza atmışlar. Bunun yanı sıra evcilleştirme, konuşulan dilden farklı diller, avlanma ve hayatta kalma adına birçok konuya değiniyorlar. Far Cry Primal oynanış fragmanı ile oyunun çıkmasına yaklaşık 1 ay kala muazzam bir seyir zevkine şahit olabilirsiniz. Gerçekten 2016 yılı için ara oyun olarak lanse edilse bile çok ses getirecek yapımlar arasında bulunduğunu söylemek gerekiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir