Far Cry 4 Season Pass ‘ın Fiyatı Belli Oldu

Herkesin sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4’ün Season Pass içeriği ve fiyatı duyuruldu. Multiplatform olarak Ubisoft tarafından geliştirilen ve açık dünya aksiyon oyunlarının önde gelen isimlerinden olan Far Cry 4’ün yeni eklenecek mod ve bonuslarını sizlerle paylaşıyoruz.

Far Cray 3’ün 2012 yılında yayınlanması ile açık dünya oyunları yepmeni bir boyut kazanmıştı. Ubisoft bu oyunla nilyonlarca oyun severin gönlünü feth etmeyi  başardı. Oyunun başarılı seneryosunun yanı sıra oynanışı da oyun severler tarafından takdir topladı. Ubisoft Far Cray 3’ün yakaladığı başarının ardından Far Cry 4’te de benzer bir oyunla karşımıza çıkacağa benziyor. Oyunun 1 ay içerisinde yayınlanması beklenirken son durumu da detaylandırıldı.

Far Cry 4’te zengin bir Season Pass içeriği oyun severleri bekliyor. Xbox 360 dışında tüm oyun platformları için dijital olarak yayınlanması beklenen Far Cry 4’te 5 adet yeni içerik bulunuyor. bunların arasında Valley of Yetis dikkat çekiyor. Yeti isimli bir yaratığın macerasını konu alacak olan paket’te yaratığın aktif rol oynadığı bir macera bizleri bekliyor. Diğer dikkat çekici içerik ise oyunun ana karakterlerinin hapse düşmesini konu ala Escape from Durgesh Prison. Oyunun bütün içeriklerinde oyun severleri güzel maceralar bekliyor denilebilir.

Far Cry 4 Season Pass baştada belirttiğimiz gibi . Xbox 360 dışında tüm oyun platformları için 29,99 dolarlık fiyatla 20 Kasım’dan itibaren raflarda olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir