Fantasy Tennis 2 Online

Fantasy Tennis 2 Online İnceleme

Fantasy Tennis 2, arkadaş grubunuzla veya makine ile oynayabileceğiniz 3 boyutlu güzel grafiklere sahip bir online oyundur. Simülasyon olmadığından dolayı biraz daha eğlenceli, özellikle anime karakterleri oyuna sevimlilik katmış, özel skiller ile değişik hareketlerde oynayabiliyorsunuz.

Fantasy Tennis 2’de Niki isimli bir çocuk Lunlun tarafından bir adaya gönderiliyor, çocuk adayız gezerken buradaki önemli noktaları tespit etmeye çalışıyor ve görüyor ki tenis maçları büyük önem taşıyor. Vampir, elf, cüce, bebek ve korsan ıssız adada bulunan diğer kişilerdir.

Oyunda 6 kişi var ve istediğinizi seçerek oyuna dahil oluyorsunuz. Sadece tenis oynamak sıkıcı gelirse görevler bölümünden küçük çaplı oyunlar da oynayabilirsiniz. Eğitim bölümüne giderek kendinizi geliştirmeniz ve oyuna adapte olmanız da mümkün. Oyunda bir de pet var, bununla beraber farklı oyunlara katılabilirsiniz ve katılacağınız maçlar Battlemon bölümünden görebilirsiniz.

Fantasy Tennis 2 oyun kontrolleri de oldukça kolay, A tuşuna bastığınızda gelen topa yüksekten vuruşlar yapabiliyorsunuz. S tuşunu kullanıp vuruş yaptığınız da ise top biraz daha alçaktan gidiyor. Oyun içinde toplanan itemleri kullanabilmek için D tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Özel skill vuruşu yapmak için topa space tuşu ile vurmanız gerekecektir.

Online oyunumuz Fantasy Tennis 2’de 6 tür mod var. Değişik zindanlar, savunma ve atak savaşları, tropikal ada görevleri, giz ormanlar ve fantezi köyü gibi, bu yüzden sadece bir tenis oynayacağınızı düşünmeyin. Adada olduğunuz için balık çok, meyve yetiştirerek balık avına çıkarak oyundaki sanal paradan kazanabilirsiniz. Oyunda kendinizi iyi arkadaşlar edinerek klan halinde daha eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir