Fallout Shelter Yeni Güncellemesini Aldı

fallout-shelter-yeni-guncelleme

 Efsanevi Fallout serisinin yeni oyunu olan 4 ile birlikte E3 fuarında duyurulan mobil oyun dikkatleri üzerine çekmişti. En çok indirilen mobil oyunlardan biri olan FalloutShelter oyunculara efsanevi bir oyun deneyimi yaşatmayı başarmıştı. Fallout ekibinin böyle bir oyunla insanlarda yeni oyuna dair bir algı yaratmak istemesi gerçekten güzeldi. Özellikle çok farklı bir oyuncu kitlesine hitap ederek onlara Vault idare etme konusunda ikna edici oldular.

Şimdi ise yapımcı firma FalloutShelter kullanıcılarına Vault’unuz nasıl diye soruyor. Çünkü oyunun genelini ilgilendiren büyük bir güncellemeyle artık mobil oyun FalloutShelter çok daha güçlü. Gelen güncelleme sürümü ile FalloutShelter1.2 olan sürüm numarasının getirdiği özelliklere hep birlikte göz atalım.

  • Girişte yayınlanan Tutorial geçilemiyordu. Oyunu sürekli oynayan oyuncular bile geçiş yapamadığı için sıkıntılı bir durum söz konusuydu. Gelen güncellemeyle artık Tutorial geçmek mümkün.
  • Save konusunda ciddi bir adım atılmış. Buna göre artık Cloud üzerine kaydettiğiniz Vault başka cihazlardan oynanabilecek.
  • Yeni oyun modu olarak Survivalmode aktif edildi. Daha eğlenceli bir oyun deneyimine hazır mısınız?
  • Genel oyun bakımı yapılarak azda olsa hatalar düzeltildi. Daha akıcı ve sorunsuz bir oyun deneyimi mümkün hale getirildi.
  • Vault saldırısı yapan Raider’lardan artık eli boş dönmek yok. Vault sakinlerinin kazanç sağlaması mümkün hale getirilmiş.
  • Vault sakininin hayatta kalma rehberi kısmı tüm oyuncular tarafından kullanılıyor. Bu bölüme eklenmiş olan istatistikler kısmı ise fazlasıyla işlevsel gözüküyor.
  • Gizemli bir şahsa rastlayan Vault sakinlerine Vault-Tec ödül sistemi getirildi. Şansınız yanınızdaysa ödülleri toplayabileceksiniz.

FalloutShelter oynayan oyuncular için bir ayrım yapılmış gibi gözüküyor. Buna göre iOS cihazlarından oyunu oynayanlar Fallout 4’te var olacak Piper karakterine sahip olabiliyor. Bunun yanında 5 tane Lunchbox edinebiliyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir