Fallout Shelter Nihayet Android İçin Çıktı

 Fallout Shelter Android

Fallout efsanesi tüm hızıyla devam ederken serinin 4.oyununun çıkmasına sayılı günler kala Fallout Shelter bombası patladı. Aslına bakarsanız ilk olarak Fallout 4 için yapılan duyuru E3 2015 oyun fuarındaydı. Dolayısıyla ilk Fallout Shelter gösterimi de burada gerçekleşti. Büyük bir heyecan yaratan ve beklentiler arasında gözükmeyen mobil oyun Shelter şok etkisi yaratmıştı.

Android ve iOS işletim sistemleriyle uyumlu olan oyunu Bethesda firması bekleyenlerine duyurduğunda ilk olarak iOS için aktif olacağını da eklemişti. Nitekim öyle oldu ve 14 Temmuzda oyun iOS işletim sistemiyle çalışan iPhone, iPad ve iPod için aktif hale geldi. Ücretsiz olarak sunulması ise oyunculara resmen tadından yenmeyecek bir imkân sağladı. Kendi vault’unuz için Overseer olup sığınağınızda bulunan insanları yönetme fırsatını mobil cihazda yakalamak. Gerçekten kulağa büyüleyici geliyor.

İlk olarak iOS platformunda yayınlanmış olması her ne kadar Android kullanıcılarının canını sıksa da Bethesda açıklama yaparak tarihi duyurdu. Net olmamakla birlikte Ağustos ayında aktif olacağı düşünülüyordu ve gerçekleşti. Şuan tüm Android cihaz kullanıcıları Fallout Shelter oynayabilir. Fallout 4 bekleyenlerin bir nebzede olsa oyun ihtiyaçlarını köreltecek nitelikte olan oyun ilk gününden ciddi indirilme oranlarına ulaştı. Zaten Android kullanıcıları heyecanla beklediği için şaşırtıcı bir durum olarak görülmemeli.

Bethesda tarafından tamamen sürpriz olarak sunulan Fallout Shelter mobil oyununu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bu oyuncuları etkileyen bir diğer detay olarak dikkatleri üzerine çekti. Düşünsenize en beğendiğiniz oyun serisinin mobil versiyonu çıkıyor ve oyun içi isteğe bağlı küçük ödemeler dışında ücret istenmiyor. An itibariyle Google Play Store üzerinden Android için, App Store üzerindense iOS cihazlar için ücretsiz olarak Fallout Shelter indirilebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir