Fallout Monopoly Duyuruldu

 Fallout Monopoly

Fallout Monopoly duyuruldu ve herkes şaşkınlıkla Bethesda Software cephesinin piyasaya tutunuşunu izliyor. Efsanevi oyun serisi Fallout için Kasım ayında Fallout 4 çıkıyor. Aynı zamanda geçtiğimiz günlerde mobil sürüm Fallout Shelter yayınlandı. Tüm bunların üzerine aile oyunu konseptini taşıyan Monopoly için bir Collector’s Edition çalışması yapılmış. Buna göre Monopoly; Fallout Collector’s Edition çok yakın bir zamanda karşımızda olacak.

Bekleyen oyuncuların ve Bethesda cephesinin hareketleri baz alınırsa oyunun Kasım ayında çıkması kuvvetli muhtemel. Ancak yine de sürprizleri seven yapımcı firmanın ne yapacağı belli olmaz. Muhtemelen klasik Monopoly oynanışını Fallout dinamikleriyle bağdaştıracak olan oyun Steam üzerinden ön satışa çıktı bile. Oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran bu hamleler tamamıyla Bethesda reklam müdürü Pete Hines tarafından geliştiriliyor. Yaptığı çalışmalarla maksimum oyun severe ulaşmayı başaran başarılı yönetici bu projesini de Twitter üzerinden duyurdu.

Tüm bu gelişmelere bakılırsa Fallout Shelter ve The Elder Scroll’s; Legend oyunlarının dışında projelerde geliştiriliyor. Firma gerek konsol oyuncularını gerekse mobil oyuncuları bünyesine çekmeyi başarıyor. Monopoly Fallout Collector Edition içinde yapılan düzenlemelerde Fallout para birimlerinin geçmesi kesin gibi gözüküyor. Farklı dinamiklerle seviyeler, kapaklar ve perkler iç detay olarak sunulabilir.

Fallout oyununu bekleyen oyun severlerin gözleri ise Kasım ayında çıkacak olan serinin yenisi Fallout 4’te. Tam anlamıyla heyecanın doruk noktasına ulaştığını söyleyebiliriz. Şimdiye kadar çıkacak olan en iyi Fallout oyununa sayılı günler kala önce Shelter şimdi ise Monopoly versiyonlarının açığa çıkması oyun hakkındaki beklentileri de arttırıyor. Tümünün 10 Kasım 2015 tarihinde çıkması ise en büyük beklenti gibi duruyor. PC, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkacak olan Fallout 4 ile Monopoly; Fallout hiç şaşırtmaz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir