Fallout 4 Türkçe Dil Desteği Ve Minyatürler

Fallout 4

Fallout adlı oyunun minyatür karakterlerini düzenleyen ve yaratan Funko adlı firma çok yakın bir zaman dilimi içerisinde Fallout minyatürlerinin çıkacağını açıkladı. Funko firmasının şimdiye kadar yaptığı Fallout evreni üzerinde yedi farklı minyatür karakter görücüye çıktı. Oluşturulan minyatürlerin boyutları yaklaşık olarak 7 – 9 cm arası değişim gösterebiliyor. Düşman ve dost karakterler olarak ikiye ayrılmış olan karakterler şuan da en çok ilgi gören karakterlerden bir tanesi haline gelmiştir. Fallout oyununun sitesine girerek beğendiğiniz bir minyatür karakterin siparişini vermeniz o minyatüre sahip olabilmeniz için yeterli.

Açık dünya ve değişik ülkelerden insanlar ile iletişim kurmanız oldukça zor olabilir. Farklı diller sizleri zorlayabilir. Oyunda yazan ve konuşulan kelimelerden anlamamanız sizi oyundan soğutabilir. Oyun içerisinde zevk almak, oyundan kopmamak ve oyunu anlayarak oynamak için çıkarılması planlanan Türkçe dil desteği için imza toplanıyor. Eğer başarılı bir oy alınırsa Fallout ekibi bu konunun üzerinde durarak bir dil paketi çıkaracak. İlk olarak oyun içerisine İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca ve Almanca gibi dillerin desteği sunulacak.

Tüm bunlar yapıldıktan sonra bir güncelleme sayesinde oyununuzdan hiçbir şey kaybetmeden kaldığınız yerden Türkçe bir şekilde devam edebileceksiniz. Hatırlarsanız Football Manager gibi oyunlar ve Valve gibi firmalar dil desteğine Türkçeyi de katarak piyasada özellikle Türk oyuncuların büyük beğenisini toplamıştı. Belki de sıra Fallout 4’tedir..

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir