Fallout 4, Tıpkı GTA 5 Gibi Özgür Olacak

fallout-4-gta-5-gibi

Tamamen macera oyuncuları için düzenlenmiş ve zamanla geliştirilerek çok daha iyi bir oyun durumuna gelmiş olan Fallout 4 umut vadediyor.  Oyunun en son güncelleştirilmiş hali henüz piyasaya çıkmadı. Fallout 4 ekibi oyun için yapılmış olan değişiklikler ve yenilikler için çok ilgi çekici yorumlar yaptı. Bu yorumlara oyunu merakla bekleyen oyuncuların tepkisi çok farklı oldu. Oyunu oynayacak olan kişiler için biraz da olsa farklı özellikler olması bekleniyor. Fallout 4 oyunu için yapılan açıklamalarda neler olup bittiğine birlikte göz atalım.

Fallout 4 oyununun yapımcılarından olan Todd Howard yeni çıkaracakları oyunun özelliklerini tanıtırken bir konunun üzerinde çok fazla durdu. Oyunun özgürlük konusu hakkında çok fazla yorum yapan ve durumu açıklayan Todd Howard, yaptığı açıklamalarla oyunu merakla bekleyen oyuncularını adeta şoka soktu. Gamespot’a konuşan Fallout 4 yapımcısı Todd Howard özgürlük konusunda Rockstar Games’in GTA 5 için yaptığı şeyleri örnek aldık. ‘Oyunu ona benzer şekilde tasarladık. Bu sizler için bizce çok daha iyi olacak’ cümlelerini kullandı

Gamespot’a konuşmuş olan Todd Howard kategori bazında bakıldığında yapılmış en iyi oyunlardan bir tanesi olabileceğini açıkladı. Bunun üzerine bunları ekledi; “ Yaptığımız oyunlarımız da oyunumuzu oynayan tüm oyunculara tamamen özgürlük vermek istiyoruz. Bu bizim en büyük hedeflerimizden bir tanesi. Sanırım bu konuda GTA 5 bizden önce davrandı ve bunu başardı. GTA 5’e bakıp o özelliği nasıl yaptılar diye düşünüyorum, takdir ediyorum.” İfadelerini kullandı. Fallout oyununu bekleyen oyuncular bu açıklamalardan sonra daha fazla meraklandılar. Bunun üzerine oyunun çıkma tarihini merakla yeniden yayınlanması için soruyorlar. Fallout 4 özgürlük konusunda GTA 5’in yaptığını yapabilecek mi soruları dikkat çekiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir