Fallout 4 Season Pass Neler İçeriyor?

 Fallout 4 Season Pass

Gelmiş geçmiş en büyük beklentiyi yaratan oyunlardan biri şüphesiz Fallout 4. Serinin önceki oyunlarının başarısı, yapımcı Bethesda stüdyosunun diğer oyunlarda gösterdiği başarılar bunun en büyük mimarı. Bethesda tarafından çıkarılan en büyük oyun olma özelliğini taşıyan Fallout 4 için Season Pass konusu gündemde. Tabi bu gibi konularda oyuncular henüz oyun çıkmamış olsa da çeşitli sorularını yöneltiyorlar. Bunların tamamına bir açıklama getiren firmanın notları şu şekilde.

  • Mod ve Creation Kit

Bethesda bildiğiniz üzere mod konusuna fazlasıyla önem veriyor. Yani oynadığımız oyunlara mod yapabilmeyi mümkün kılıyor. Oynadığımız her oyuna kendi istediğimiz özellikleri ekleyebilmek mümkün olsa eminim herkes tarafından hoş karşılanır. İşte Bethesda, Fallout 4 ile bunu başarmak istiyor. 2016 yılının ilk aylarında bir Creation Kit yayınlayacaklar ve herkes oyuna istediği özelliği ekleyebilecek. Üstelik modların PS4 ve Xbox One için kullanılabilecek olması devrim niteliğinde.

  • Düzenli Güncellemeler

Fallout 4 için düzenli olarak güncellemeler olacağının altı çiziliyor. Bu güncellemelerin ücretsiz olması, hataların giderilmesinin yanı sıra yeni eklenecek olan özellikleri barındırması önemli detaylar. Skyrim esas alınarak aynı şekilde Fallout 4 için güncellemeler yapılacak.

  • İndirilebilir Paketler

Fallout 4 için birçok DLC çıkması söz konusu. Henüz Bethesda bunların net olmadığından dolayı bilgi vermekten kaçınıyor. Fakat birden fazla DLC ile oyunun çok daha heyecanlı hale getirileceğinden şüphemiz yok. Her seferinde içeriği zengin DLC dosyalarıyla adından söz ettiren Bethesda için bu zor olmasa gerek. Bu noktada toplamda 40$ civarında bir DLC dosyası geliştirilecekmiş. Bunun içinse geçmiş DLC paketlerini ve gelecekte çıkacakları size kazandıracak Season Pass gündemde. 30$ fiyatıyla Fallout 4 season pass ile tüm DLC paketlerine sahip olabileceksiniz.

Fallout 4 Xbox One, PS4 ve PC platformlarına 10 Kasım 2015 tarihinde çıkış yapacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir