Fallout 4 İçin Resmi Duyuru Geldi

Fallout4

Heyecanla beklenen bir oyun olan Fallout 4 E3 fuarında görücüye çıkacak. Duyurulması beklenen fakat tüm aksiliklerin üst üste geldiği Fallout 4 macerasında artık sona gelindi. Oyun kadar beklenen E3 fuarında en büyük bombalardan biride şüphesiz bu oyun olacak. Yapımcı Bethesda tarafından yapılan açıklamada fuardan sonra resmi olarak satışının kısa sürede başlayacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Bildiğiniz gibi kökeni 1997 yılına dayanan Fallout macerası bir nükleer kaza sonrası yaşananları konu alıyor. Fallout ilk oyunuyla oldukça büyük bir kitleye erişmişti. Vault 13’ü konu alan ve yaşanan su sorununa aradığımız çözümlerle hikaye konusunda çığır açan ilk oyunun ardından serinin ikinci ve üçüncü oyunu geldi. Yine hikaye ve senaryo açısından nükleer felaketler sonucu savaştığımız kötülükler, hayatta kalma mücadelesi ve karakterimizin sağlığıyla boğuşuyorduk. Bu alanda belki en iyi yapımlardan biri olan hikaye konusunda ayrı bir noktada yer alıyor.

Fallout 4 tekrar sahneye çıkarken akla ilk gelen konu ise hikayenin ne olacağıydı. İlk fragmanının aylar önce hayata geçirilmesi bekleniyordu. Açılmış olan özel sitede yaşanan problemler ve videonun görüntülenememesi oyuncuları resmen çıldırttı. Ancak artık resmi fragmanda yayınlanırken resmi tarihler belli oldu. Yaklaşık 3 dakikalık bir fragmanla yine çarpıcı bir nükleer felaket senaryosuyla karşı karşıya kalacağımız çok açık ortada. Bu bekleyenleri yine heyecanlandırırken Fallout 4 için E3 fuarında görkemli bir tanıtım yapılması bekleniyor.

Fallout 4 oyun içi görsellerden oluşan trailer paylaşırken karakterimizde sonunda gün yüzüne çıkıyor. Elimizde silahımızla vefakar bir köpeğin kaos içinde yok olmuş bir kasabaya bakışıyla sonlanan fragman akla yeni varsayımlar getiriyor. Oyunun hangi noktada başlayacağı ve amacının ne olacağı tamamen fuar günü belli olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir