Fallout 4 Çıkış Fragmanı ve Harita Detayları

fallout

 Fallout 4 için geri sayım başladı desek yeri var. Zira Bethesda oyunun çıkış tarihini 10 Kasım 2015 olarak duyurmuştu. Dolayısıyla artık 5 günden daha az kala Fallout4 oyununu bekleyenler için heyecan dozajı bir hayli yükseldi. Özellikle oyunun genel özellikleri arasında gelmiş geçmiş en büyük harita, en iyi gerçekçilik ve oynanabilirlik sunulduğundan bu yana herkesin merak konusu oldu. Birde dün yayınlanan Fallout 4 çıkış videosu her şeye tuz biber oldu diyebiliriz.

Gerçekten efsanevi sahnelere şahit olduğumuz, harika görsellerle yaratılmış bir oynanabilirlikle karşılaşacağımız bir Fallout oyunu geliyor. Bethesda bundan önceki oyunlarında da zamanın şartlarına göre çok iyi bir iş çıkarmayı başarmıştı. Ancak bu sefer hem grafik imkânlarını hem diğer detayları çok iyi kullanmış gibi gözüküyor. Harita bazında oldukça geniş bir açık dünya oyunu olacağı aylar öncesinden açıklanmıştı. Ancak kafaları karıştıran bazı detaylar bu süreç içinde gelişerek hayatımızda yer buldu.

Fallout 4 haritası ne kadar büyük sorusuyla başlayan sorgulamalar zamanla yerini Fallout 4 haritası ne kadar zamanda dolaşılıyor sorusuna dönüştü. Aslında oyuncular haklıydı demek yanlış olmaz. Geliştiriciler tarafından yapılan açıklamalara göre çok geniş bir tabana yayılmış harita sistemi yüzünden herkes harita konusunda temkinliydi. Ama Laxcc isimli bir Reddit kullanıcısı geçtiğimiz günlerde mevcut konuya bir video atarak her şeyi allak bullak etti. Herkes çok uzun bir süre bu açık dünya haritasını keşfetmek için uğraşacağını zannediyordu. Ancak Laxcc attığı videoda oyunun tüm haritasının 11 dakikada dolaşılabileceğini savundu.

Buraya kadar her şey yolundaydı bir varsayım gözüyle bakılabilirdi. Ancak Fallout 4 harita dolaşma süresi yorumunun şirket tarafından kaldırılması akıllara soru işareti getirdi. 11 dakikada dolaşılan bir haritada en uzun oyun süresini nasıl

yakalayacaklardı? Bunların hepsini zannediyoruz ki 10 Kasım 2015 tarihinde kendimiz deneyimleyerek göreceğiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir