Extreme Car Driving Simulator Android Oyun İncelemesi

Extreme Car Driving Simulator
Extreme Car Driving Simulator 2014 yılının en iyi sürüş simülatörü olan oyundur. Android tabanlı olan oyunu akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde oynayabilirsiniz. 50 milyona yakın indirme sayısıyla simülatör kategorisinin en popüler oyunu olan Extreme Car Driving, hız tutkunuza yeni bir soluk getiriyor.

Eşsiz fizik motoru sayesinde gerçeğe yakın bir araç kontrolünü gerçek kılan oyun oldukça aksiyon dolu. 3 boyutlu grafiklerle araç ve çevre detaylarına ekstra önem veren yapısını birleştirince oynayış yapısı olarak gelişmiş bir oyun çıkıyor karşımıza. Dokunmatik ekranda mevcut gaz ve fren pedalı ile yönlerle ekstra hassas bir deneyim yaşayabilirsiniz. Oyun içinde akıcı bir trafik var. Yapay zeka yönünden bir konsol oyunu kadar iyi olan trafik araçları sizin için sorun yaratabilecek mi? Direksiyon başında ne kadar kabiliyetli olduğunuzu göstermenin tam zamanı.

Extreme Car Driving Simulator en son yayınlanan 4.0 versiyonu ile 2 adet spor arabayı daha garajına ekleyerek gelişmeye devam ediyor. Şehir yapısı olarak sürekli gelişen ve genişleyen bir haritaya sahip olması oyunu daha iyi noktalara taşıyor. Geniş bir harita ve yol kapsamında aracınızı kontrol ederken farklı deneyimler yaşamanız için ABS, EPS gibi özellikler eklenmiş. Dilerseniz bu özellikleri kapatarak oynayabilmeniz için gerekli ayarlar getirilmiş. Araç kontrolü için en iyi sistemi kullanan oyun gerçekçiliğe en yakın sürüş simülatörünü oyunculara sunuyor.

Şehrin içinde diğer yarışçıları görmek ve onlara kafa tutmak Extreme Car Driving oyununda mümkün. Dilerseniz serbest sürüş, dilerseniz hız yasalarını çiğneyen bir suçlu olabiliyorsunuz. Oyun içinde çeşitli kontrol noktaları ve polisler mevcut. Heyecan dolu kovalamacalar sizi bekliyor. Google Play Store üzerinden ücretsiz indirebileceğiniz Extreme Car Driving size yolların hakimi olmanız için fırsat sunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir