Everybody’s Gone to the Rapture PC Sistem Gereksinimleri

Everybody's Gone to the Rapture PC Sistem Gereksinimleri

Everybody’s Gone to the Rapture oyunu PlayStation 4 platformu için duyurulduğunda genel anlamda PC oyuncuları yine köpürmüştü. Ancak bunun farkına varmış olunacak ki hemen bu yılın ortalarında sevindirici haber gecikmedi. Tüm oyunculara bayram havası yaşatan haberle Everybody’s Gone to the Rapture PC versiyonu doğrulandı. Bu noktada sonra tabi ki günümüz şartlarındaki oyunların kalitesi göz önünde bulundurularak sistem özellikleri merak edilmeye başlandı. Çünkü artık yeni çıkan oyunların grafik ve oynanabilirlik standartları yükseldikçe istediği sistemde haliyle lüks ölçütlere çıkıyor.

Ancak dikkat çekici bir biçimde Everybody’s Gone to the Rapture sistem gereksinimleri öyle çok üst düzey bir özellik istemiyor. Fakat yine maksimum düzeyde oyun zevkini alabilmek için yapmanız gereken şey bir oyun bilgisayarı sahibi olmak. Dear Esther oyununun devamı niteliğinde olarak karşımıza çıkacak olan oyunun resmi sistemi ise geçtiğimiz gün oyun severlere duyuruldu.

Everybody’s Gone to the Rapture Sistem Gereksinimleri

 

Everybody’s Gone to the Rapture minimum sistem gereksinimleri birçok oyun severin sahip olabileceği bir sisteme uygun gözüküyor. Fakat aynı şeyi optimum düzeyde oyunu oynamak isteyenler için söylemek pek mümkün değil. Keza ciddi bir sisteme ihtiyaç duyuyor. Verdiğimiz tabloda ilk sırada yer alanlar minimum sistemi, ikinci sırada yer alanlarsa Everybody’s Gone to the Rapture optimum sistem gereksinimlerini temsil ediyor.

  • İşlemci

Intel Core i5-4570T 2.9 GHz ya da AMD FX-6100 3.3 GHz

Intel Core i7-4770S 3.1 GHz ya da AMD FX-8320 3.5 GHz

  • RAM

4 GB Bellek

8 GB Bellek

  • Ekran Kartı

nVidia GeForce GTX 560 Ti ya da AMD Radeon HD 6850

nVidia GeForce GTX 770 ya da AMD Radeon HD 7970

  • Hard Disk

8 GB

  • DirectX

DirectX 11

  • İşletim Sistemi

Windows 7, Windows 8 ve 8.1, Windows 10 (Sadece 64bit)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir