Everybody’s Gone To The Rapture PC İçin Çıkacak

everybody's gone to the rapture

Everybody’s Gone to the Rapture oyunu PlayStation 4 platformunu iki ayrı kutba ayıran bir proje olarak dikkat çekmişti. Macera oyunu klasmanında yer almasına karşın bir grup oyuncunun ilgisini çekmeyi başaran yapım The Chinese Room stüdyolarında geliştirildi. Fakat ilgi çektiği kadarda gereksiz bir oyun olduğunu düşünüp yürüme simülasyonu olarak adlandıran geniş bir kitleye ulaştı. Yani oyun bir kısmı fazlasıyla sararken bir kısma kesinlikle hitap etmeyerek ayrı bir klasman yarattı diyebiliriz.

Oyuncular açısından durum böyleyken uzmanlar açısından bunun ötesinde bir başarı yakaladığını söyleyebiliriz. 2015 yılının en iyi PlayStation 4 exclusive oyunu olarak gösterilen proje için haberlerin ardı arkası kesilmiyor. İlk olarak Steam veritabanında oyuncuların dikkatini çeken Everybody’s Gone to the Rapture oyunu PC için mi çıkacak söylentilerine yol açmıştı. Aradan geçen sürede AMD ekran kartlarının güncelleme detaylarında da oyuna yer verilmesi bu ihtimali güçlendirdi. Nihayet resmi açıklama ise The Chinese Room tarafından yapıldı. Everybody’s Gone to the Rapture PC sürümü geliştiriliyor.

Everybody’s Gone to the Rapture PC Sürümü Ne Zaman Çıkacak?

Everybody’s Gone to the Rapture PC çıkış tarihi için net bir yanıt verilmemekle beraber fazla bir süre bekleneceğini zannetmiyoruz. Keza oyun AMD ekran kartlarının güncelleme detaylarında bulunduğuna göre kısa bir süre içerisinde Steam başta olmak üzere bazı mecralardan sunulacak. Özellikle oyunun BAFTA ödüllerinde 10 farklı dalda aday gösterilmesi oyun severlerin aklına kazınmasına sebep olmuştu.

Başarılı bir macera oyunu olarak görülen oyunun PC platformunda ne gibi bir etki yaratacağı ise tartışma konusu. Fakat her şeye rağmen PS4 platformunda büyük bir sansasyon yaratan Everybody’s Gone to the Rapture oyunu PC içinde aynı etkiyi yaratabilir gibi geliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir