EverQuest Next Landmark Alpha Testine Başladı

Kendine özgü tarzıyla MMO dünyasına yeni bir soluk getiren MMO oyunu EverQuest Next Landmark, Şubat ayın başlarında Alpha beta testine başladı. Sony Online Entertainment’ın geliştirdiği oyunda Explorer Founder’s Pack veya Trailblazer Founder’s Pack paketlerinden birini alan oyuncular EverQuest Next Landmark’ın Alpha betasına girebiliyor.

EverQuest serisinde önemli bir rol oynayan Geliştirici Müdür Dave Georgeson’ın ifadelerine baktığımızda Alpha testinde oyunda yalnızca oyunun tutkunlarının bulunması isteniyor. Bunun sebebiyse oyun tutkunlarının oyunu daha ileriye taşıyacağı düşüncesi. Bu nedenle de oyuna 60 veya 100 dolar vererek paket satın alanların Alpha testine katılmasına izin veriliyor. Bu paketler hakkında daha fazlası için burayı tıklayın.

Bu büyük paketlerden birini satın aldıysanız e-posta adresinize bir adet indirme bağlantısı gönderilmiş olacaktır. Ancak 20 dolar ödeyerek Settler Pack satın aldıysanız oyuna giriş için 31 Mart 2014 tarihine kadar beklemeniz gerekiyor. EverQuest Next Landmark, diğer EverQuest serilerinden farklı olarak Minecraft gibi oyun dünyasını inşa etmek ve eşya üretmek üzerine kurulu bir oyun. Oyunda kazı yapabiliyor, kazılardan çıkan malzemelerle yeni eşyalar üretebiliyor ve bu malzemeleri büyük yapılar inşa etmek için kullanabiliyorsunuz. Ayrıca EverQuest Next Landmark’ın Pc dışında PS4 için de çıkacağını belirtmekte fayda var.

EverQuest Next Landmark Resmi Tanıtım Videosu:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir