Euro Truck Simulator 2 Multiplayer

Euro Truck Simulator 2 oyunu üzerine ücretsiz olarak kurulan ve Steam üzerinden oynanan Euro Truck Simulator 2 Multiplayer modu Alpha sürümü 1 Mayısta kullanıcılara sunulmuştu. 1 Mayıs tarihinden itibaren büyük ilgi toplayan mod, alpha sürümü olması gerekçesiyle gelişmeye yeni başlamıştı. Neredeyse her hafta güncelleme alan oyun modu Steam üzerinden giriş yapılarak ücretsiz olarak oynanabiliyor. (Tabii ki Euro Truck Simulator 2 orjinal oyununa sahip olmanız gerek)

Güncelleme alarak sürekli gelişen oyun modunda hala açıklar ve bugların fazlasıyla olduğunu söylemeliyim. Oyun içerisinde sürekli aktif ve oyunla ilgilenen adminlerin canla başla çalıştığını göreceksiniz. Türk kullanıcılar tarafından da büyük ilgi gören oyuna, zaman zaman sunucu doluluğundan girememeniz mümkün.

Modun, oyunun tek kişiliğinden tek farkı, oyundaki araçlar yerine gerçek tır sürücüleri ile oynamanız. Bir arkadaşınızla veya arkadaş grubunuzla çok fazla eğlenecebileceğinizi ve yeni arkadaşlıklar edeceğinizi garanti edebilirim. Lag ve sunucu bağlantı sıkıntılarından dolayı zaman zaman sinirleriniz alt-üst olsa da sinirlendiğinize değeceğini göreceksiniz.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir