Euro Truck Simulator 2 İçin Kabin Özelleştirme Müjdesi

Euro Truck Simulator 2

SCS Software tarafından geliştirilen Euro Truck Simulator şuan için dünyanın en çok oynanan tır simülasyonu. Birçok kişiye göre A noktasından B noktasına yük götürmek dışında hiçbir anlamı olmayan bu oyunun bu denli bir kitleye sahip olması sizce de garip değil mi? Aslında bu durumu biraz da tutkuyla özdeşleştirebiliriz. Bazı oyuncular demekten ziyade bazı insanların büyük araçlara karşı ilgisi vardır. Bu onlar için bir yaşam stili gibi olmuştur. Dolayısıyla gerçek hayatta yapamadıkları uzun yol keyfini direksiyon takımlarıyla evde yapmak istemeleri doğal karşılanabilir.

Şimdiye kadar en çok güncelleme alan tır simülasyonu olma özelliğini koruyan oyun her geçen gün çitasını yükseltiyor. Haritasına yeni ülkeler ekleyen, yol DLC paketleri paylaşan, yeni araçlar ve yükler tasarlayan bir firmanın başarısız olma gibi bir durumu olamazdı. Ayrıca mod kullanımını serbest bıraktıklarından dolayı bireysel olarak geliştirilen modlarda kullanılabiliyor. Yani oyuncular tamamıyla özgürler. Şimdi ise Euro Truck Simulator 2 için gelen 1.21 güncellemesiyle şahane bir özellik geliyor. Artık Euro Truck Simulator 2 oyununda tırımızın kabinin dilediğimiz gibi düzenleyebileceğiz. Öyle sıradan 3-4 parçalık bir eklentide değil.

Euro Truck Simulator 2 Cabin Accessories ismiyle çıkan DLC sayesinde çanta, laptop, güneş gözlüğü, kafasını sallayan oyuncaklar, zar, püsküller, kuru kafa, çanta, bavul, bayrak, flama, ekstra tablet, navigasyon gibi bitmek tükenmek bilmeyen efsanevi bir aksesuar paketi geliyor.

Evimizden farkı kalmayan bir tır kabiniyle çok daha huzurlu uzun yollara çıkmanın keyfini yaşayabileceğiz. Üstelik bu modu bireysel değil üretici firmanın kendisinin sunması oyuncuları oyuna daha fazla bağlıyor. Şimdiye dek yapılan tüm güncellemelerde harika işler çıkarak SCS Software, Euro Truck Simulator 2 ile istediğini alacak gibi gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir